Skocz do zawartości

Jaka jest reakcja waszych znajomych i rodziny na wasze fajerwerki?


Bartekeuro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

u mnie w klasie wszyscy mnie podziwiają za te fajerwerki i się dopytują zawsze co mają wybrać żeby się podobało
a najlepsi są sąsiedzi zawsze gdzieś tak od 20 grudnia zaczynają się pytać to co w tym roku strzelasz
albo ile w tym roku kasy wydajesz na fajerwerki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

mama: nie żal ci tych pieniędzy ?, później będziesz mówił że kasy nie masz itp.
tata: też nie cieszy się jak z fudnuszami na piro przeznacze ale na ogół chodzi ze mną po sklepach i zawsze sam od siebie coś dokupi B)
kumple: po co na to kase wydawać i wystrzelać w powietrze, lepiej sobie wypić :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

mama: nie żal ci tych pieniędzy ?, później będziesz mówił że kasy nie masz itp.
tata: też nie cieszy się jak z fudnuszami na piro przeznacze ale na ogół chodzi ze mną po sklepach i zawsze sam od siebie coś dokupi B)
kumple: po co na to kase wydawać i wystrzelać w powietrze, lepiej sobie wypić :|

tak tak wypić na...ać się w 3 du.y i co z tego się ma ? NIC! z fajerwerki chociaż można powspominać pięknego sylwka i wgl...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Heh mnie rodzice z tym wkurzaja,jak zapytali sie czy nieszkoda mi kasy(wydaje tylko 300zl rocznie,jak bym umial nazbierac to bym wiecej wydal),zebym sobie cos nowego kupil itd. to sie ich spytalem czy nie szkoda im na papierosy i wgl. zdrowia,jeszcze obliczylem im ze rocznie wydaja na to 5000zl! Jak im to powiedziałem to dali mi spokój :)

Wkurza mnie takie coś jak ktos sie pyta czy nie szkoda mi kasy,jak by mi bylo szkoda to bym niekupowal lol :D
Poprostu nie da sie "nie" kupic fajerwerków na moim miejscu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak ktoś zaczyna mi wypominać ile na to wydaje to ja zaczynam bawić się w wyliczankę ile wypiją i wypalą w ciągu roku, wtedy temat przeważnie cichnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w szkole prawie nikt nie wiedział o moich zainteresowaniach. Ale robiłem projekt na technikę o '' Bezpieczenstwie w srod fajerwerkow'' i w tedy jak przeczytalem na glos mojej klasie na ten temat to zaraz polecialy takie beznadziejne komentarze typu : Rzucałeś kiedyś achtungami w zuli O.O albo co za porabany idiota sie tym inetresuje polecialy bluzki itp. OD tej lekcji mam gdzies moja klase. A jezeli chodzi o znajomych z osiedla to wiedza tlyko ze sie tym inetresuje nie mwoie nikomu gdzie kupuje ani za ile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie to trochę dziwne ale w szkole na lekcji pytali się o nasze zainteresowania ja powiedziałem że fajerwerki , czyli piro
I na następny dzień kolega do mnie przyszedł lekcję wziąć ,,...,, zobaczył fajerwerki w szafie i w szkole tak gadają " jaa a ten ma całą szafę petard xd "

Żal mi ich...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety szkoła to jedne wielkie zoo tam każdy robi wszystko by się popisać i nie jest inaczej w tego typu przypadkach u mnie w klasie też większość powiedziała "ja bym wolał sobie wychlać albo się naćpać i tyle a nie tam petardkami się bawić"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A umnie w klasie jest 6 dobrych kumpli z mojej wsi z ktorymi wybieram sie na sywlka postrzelac
Tez lubia petardy ale i tak mnie maja za psychola bo zawsze mam ich najwiecej :D
Niby psychol a sie najbardziej podniecaja jak ja strzelam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość FireWorksssWorld

Muwia Ze tyle Kasy Przerąbałem i nic małą do mnie szacunek ja mam do nich i Nic Tylko zazdroszczą Takich Efektów(;l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie tylko rodzice i babcia xD: "Nie szkoda Ci tych pieniędzy przecież to i tak poleci w niebo i gó*** z tego masz" albo "Za tyle pieniędzy miałbyś nową bluze/spodnie" No to ja wyciągam swoje działo i zaczynam z takimi tekstami: "Nie szkoda Ci kasy i zdrowia na papierosy ?" I po takiej ripoście zwykle jest cisza i zmiana tematu :happy: A kumple ? Powiem tak w klasie mam kumpli dobrych, oni niby nie interesują się piro ale jak im na YT pokazałem film z moim stuffem to od razu pytania: "Ile dałeś?" "Mogę do cb na sylwka przyjechać?" "Dasz FP3" ?? :D Na mnie złego słowa nie powiedzieli, że tyle kasy wydałem, wręcz przeciwnie :)
Także lubię z nimi postrzelać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Muwia Ze tyle Kasy Przerąbałem i nic małą do mnie szacunek ja mam do nich i Nic Tylko zazdroszczą Takich Efektów(;l



Pewnie zazdroszczą też ortografii B)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No niestety szkoła to jedne wielkie zoo tam każdy robi wszystko by się popisać i nie jest inaczej w tego typu przypadkach u mnie w klasie też większość powiedziała "ja bym wolał sobie wychlać albo się naćpać i tyle a nie tam petardkami się bawić"...


Nom u mnie tak samo,tylko ja w klasie interesuje sie petardami,zaraz ktos mowi:Idioto tyle kasy na fajerwerki dać,zal mi cb.No i wtedy rozmowa na osobności i cicho siedzą :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nom u mnie tak samo,tylko ja w klasie interesuje sie petardami,zaraz ktos mowi:Idioto tyle kasy na fajerwerki dać,zal mi cb.No i wtedy rozmowa na osobności i cicho siedzą :D


U mnie też podobnie, że woleli by na fajki, piwo itd. a jak ich spotkam na sylwestra to odrazu daj troche tego i tego i tego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie ukrywam swojego zainteresowania, jestem poprostu sobą i tyle. Co niektórzy mówią "ja bym tyle kasy nie wydał na fajerwerki", ale mi to nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja raczej nic nie mowie ,tylko najbliższym ,a Ci co wiedza to zwykle jest "pojeb... cię ,tyle kasy ,lepiej sie najeba..." Niestety ciężkie czasy dla kogoś kto nie lubi pić : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Najczęściej jeżeli chodzi o znajomych nie mówie wszystkim, tylko wybranym. Co do rodziny zdążyli się już wszyscy dowiedzieć, a ze względów finansowych dali sobie spokój. Walczyłem 4 lata i wywalczyłem, wolność hobbistyczną :)

 

 

 

 

JacuQM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn tak moi znajomi są troche przeciwnego zdania czyli "nie masz na co kasy wydawać" ale jak już strzelam przed sylwestrem czy w sylwestra każdy chce je oglądać i podziwiać.

 

 

 

endriu123457 :67675:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy znajomi uważają, że to wywalanie pieniędzy na chwilę przyjemności, ale co mnie to obchodzi. Nie ich pieniądze, nie ich problem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

U mnie często słyszę że "mogłeś sobie odłożyć albo kupić coś lepszego" "postrzelasz i kasa z dymem pójdzie" czasem są też pozytywne reakcje i mówią że ładnie itp, czasami mówią na poszczególne piro "to pierd*lnie" itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...