Skocz do zawartości
  • 0

opłaca się?


Naopak

Pytanie

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ciekawy zestaw, ale nie ma tam danych o kalibrze rakiet, ilości petard itd., głownie producenci tworząc zestawy mając w zamiarze trochę oszukać kupującego, który myśli ze tyle tego jest i tylko taka cena ? Jeśli nie chcesz przepłacić to najlepiej samemu złożyć sobie zestaw. Moja propozycja zestawu:

-Rakiety | JR32 [4 rakiety za 8zł]) - 14 rakiet za 28zł,
-Rzymskie Ognie | MULTICOLOR 20 - T6238 [12 szt. za 5.50zł] - 5.50zł,
-Cyrkoblitz | MINI CYRKOBLITZ - P0009 [6 szt. za 3.99zł] - 3.99zł,
-Motylki | KAMIKADZE - JM02N [2szt za 3.99zł] - 3.99zł,
-Fontanny | ELBRUS - P3041 [4szt. za 4zł] - 4zł,
-Petardy | BIG CORSAIR - JC04 [12 szt. za 1.70zł] - 1.70zł,
-Petardy | SUPER CRACKER - K0202S [20szt. za 0.80zł] - 0.80zł,
-Petardy | Super Corsair - K0201 [60szt. za 0.59zł] - 0.59zł,
-Art. Różne | Wirujące Bączki - JM04 [6szt. za 1.20zł] - 1.20zł.


I tu już masz o wiele więcej artykułów za 49.77zł

Jak dla mnie więcej artykułów za taką samą cenę.

Pozdrawiam ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja ci powiem tak, producent Keller czyli niemiecka firma. Cóż efekty w Niemczech są tak zwalone, że to po prostu szkoda gadać. Za jakąkolwiek cenę taki zestaw by nie był i tak nie warto brać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tutaj masz dużo więcej danych o tym zestawie:
- http://www.fajerwerki.intelishop.pl/Rakiety-i-Zestawy-Rakiet-k10/UNIVERSUM-NOWOSC-2010-p297.html

Na dobre efekty rakiet nie masz co liczyć, bo to rakiety, a na dodatek niemieckie rakiety, więc mamy 2 aspekty warunkujące słaby efekt. Jednakże biorąc pod uwagę fakt, że za 50 zł masz tyyyyyyle zabawy i tyyyyyyle odpalania, to może i warto kupić ten zestaw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

nie oplaca sie.rakiety sa beznadziejne,leca wysyko a efekt jest mizerny.wszystko przez to ze niemcy maja przepisy okreslajace granice prochowe w swoich wyrobach.pierdolki sa lepsze ale 50zl za nie to przestepstwo.kupuj na FM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość DreSzCzyK

Odradzam kupna zestawu,na niemieckich zestawach juz się przejechałem :unsure: w tamtym roku miałem zestaw rakiet efekt żenada ledwo co było widać,

Niemcy mają wypasione ograniczenia prochowe
Reafen dobrze ci napisał lepiej samemu złożyć sobie zestawik wiesz co masz :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Czy ja wiem żebyś to kupił... Jest to firma keller i jak mpi napisał, że efekty zwalone to jest prawda. Kupiłbym za tą cene coś lepszego :P


Pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie, nie opłaca się brać tego zestawu... keller- już to mnie odrzuca i na dodatek podejrzanie niska cena ;) lepiej kupić 2x DQR lub jakieś kostki ;) pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Rakietom kellera mówimy stanowcze NIE , sam się o tym przekonałem :D Kupiłem < tata mi kupił> Zestaw z kellera za 50zł , troche mniejszy od tego który podałeś , odpaliłem pierwszy wulkan , i tak pomyślałem że super zestaw , odpaliłem motylka , też piękny. Z uradowaniem pomyślałem któregoś razu aby wypróbować takąą rakiete prawie dwa razy większą niż VooDoo , wiecie jaki był efekt ? taki jakby go w ogole nie było , nawet nie wybuchały te rakiety.... , lecz wulkany , i motylki są bardzo fajne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...