Skocz do zawartości
  • 0

Tak czy nie (RZYMSKIE OGNIE)


Freku

Pytanie

Siema mam dla was pytanie czy można trzymać w ręku rzymskie ognie.?

Np : Taki jakie mają efekt jak rakieta.

Bazooki itp

Prosze odpowiedziec :P

ps
: Gdzie mozna kupic dobra zapalniczke w jakim sklepie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Zwykłe tak, mocniejsze nie. Możesz nie utrzymać, a w tedy o choinka leci na wszystkie strony. Lepiej do czegoś przymocować. Zapalniczka: polecam żarowe, najszybciej się wszystko odpala, dobra benzynowa jest spoko na wietrze, łatwo nie gaśnie. Żarową kupisz w kiosku nawet (gorsze, z wyglądu jak zwykła tylko inny płomień) lepsze są na allegro, luxor też sprzedaje i u takich co klucze dorabiają są już droższe bardziej ozdobne modele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Rzymskie ognie jak małe z których wylatują tylko kulki to jeszcze ujdzie ale nie polecam. Natomiast te większe co wybuchają itp to wręcz przestrzegam bo przypomina mi się sytuacja z sylwestra hmmm 2006/07 kiedy to miałem te większe rzymskie ognie i mój tata chciał je odpalić z ręki ja na sie temu sprzeciwiłem i odpaliliśmy go wbitego w śnieg i właśnie ten o to rzymski ogień wybuchł po którymś tam strzale z kolei na ziemi, ładunek musiał się zaklinować i z rury niewiele zostało. Była to nauczka na kolejny raz którego póki co na szczęście nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zwykłe tak, mocniejsze nie.


Zwykłe tak, hah. Wiesz w ogóle co ty gadasz?? Raz miałem uszkodzoną rurkę a trzymałem najmniejszego rzymiaka w ręku. Kulki spadły prosto na moją rękę, porządnie mnie wtedy poparzyły. Pod żadnym pozorem nie wolno trzymać w ręku jakichkolwiek rzymskich. Bazooki umocować do jakiegoś pala, do śmietnika też się nada :rolleyes:. A mniejsze można nawet wbić w śnieg. To tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

teoretycznie nie, w praktyce te mniejsze w najgorszym przypadku troche Ci rękę poparzą. Szansa mała, amputować nie będą, ale po co? Lepiej wbijać w śnieg,przymocować do czegos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...