Skocz do zawartości

KONKURS FILMOWY - bezpieczne odpalanie fajerwerków - jorge.pl forumfajerwerki.pl


wapster

Rekomendowane odpowiedzi

Do mnie nie zadzwonili ;p. Gratuluje wszystkim zwycięzcom i życzę wam dobrego sylwestra :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również gratuluję zwycięzcom, liczę że Jorge jeszcze kiedyś będzie sponsorować nagrody :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Do wszystkich zwycięzców dzwonili :)


Ja miałem padnięty telefon to nie wiem jak to ze mną było. Może organizator napisze kto zajął pozostałe dwa miejsca?

Edit:

kameleon a jaka była końcówka tego numeru?

Edit2:

Do mnie też dzwonili (mam 3 miejsce). Już do nich oddzwoniłem i wszystkiego się dowiedziałem. Wszystkim gratuluję ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki:
1. Jakub R.
Dobry scenariusz, dobry fragment z dłonią
2. Roman S.
Film z jasnym i przejrzystym układem, dobrą grafiką
3. Bartłomiej M.
Film może mniej efektowny niż pozostałe, ale bardzo dobry.


Gratuluje laureatom!


Najmocniej przepraszam za opóźnienie które było spowodowane moim brakiem czasu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie bardzo dziękuję firmie jorge że podjęła się pierwszego konkursu na naszym forum, mam nadzieję zresztą inni na pewno też że nie był to ostatni. Nagrody z konkursu są bardzo konkretne i bardzo się z nich cieszę. :w00t:
Dziękuję też za udział innych użytkowników forum w konkursie, pamiętajmy że każdy film leszy gorszy będzie w gruncie rzeczy informował jak odpalać fajerwerki a im więcej tego typu filmów tym mniej wypadków będzie podczas sylwestrowej zabawy. No i oczywiście gratuluję wygranej moim konkurentom :)
Dziękuję też głównemu administratorowi forum, mimo braku czasu i znacznemu opóźnieniu poznaliśmy wyniki konkursu

Dziś zapewne dotrze do mnie paczka i na pewno zrobię zdjęcia.


Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem jeszcze raz pogratulować zwycięscom jak i również innym osobom które wzięły udział w konkursie. Chciałem przede wszystkim podziękować Firmie Jorge za to że zainteresowała się nami i za naprawdę wspaniałe nagrody. Oczywiście czekamy na nowe konkursy i reakcję ze strony Jorga :D Oczywiście gdy paczka dojdzie, dam znać co dostałem.

PS.
firawerkoman zobaczymy czy dzisiaj paczki dojdą, ale coś mi się wydaje że raczej zobaczymy je w sylwka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego tak uważasz? mi jorge powiedziało wczoraj że paczki spakowane czekają na kuriera więc wydaje mi się że dziś będą. Mam taką nadzieję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak do nich dzwoniłem to też mówili że paczki czekają na kuriera, ale w jeden dzień paczki mogą nie dotrzeć (nigdy mi się to nie zdarzyło) no ale zobaczymy. Miejmy nadzieję że masz rację bo nie mogę się doczekać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

także dostałem te same wyrzutnie :) Rurki w miare wyprostowałem i mam nadzieję że wszystko bedzie ok.Przy rozpakowywaniu dodatkowo rozciąłem koszulkę firmową nożykiem do tapet <_<

img9932t.jpg

Nagrody z konkursu poza Moskwą z komety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Up.

Ja również pierwszy raz w życiu mam 100 strzałówkę i na mnie też robi ogromne wrażenie, wój mówi że rozpętam III Wojnę Światową, a sąsiedzi już się pytają kiedy odpalę te cudeńka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JW4002 ...

Ja myślałem, że dostaniecie Achillesa, The Beściaka lub JW420, a dali wam JW4002 ... Moim zdaniem jest to najgorsza 100-strzałówka/30mm od Jorge. No ale lepsze to niż nic ... :)
Ta mniejsza też jest słaba ... Bardziej byłbym zadowolony z 36s - JW4000. Nie wiedzieli co Wam dać ... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem zadowolony że dostałem takie nagrody. JW4002 bardzo mi się podoba a JW4001 też nie jest zła. W końcu na filmach nie da się przedstawić tego co jest na żywo więc zobaczymy jak wyrzutnie się dzisiaj spiszą, a właściwie to jutro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...