Skocz do zawartości

KONKURS FILMOWY - bezpieczne odpalanie fajerwerków - jorge.pl forumfajerwerki.pl


wapster

Rekomendowane odpowiedzi

pop-ban4.jpg

BEZPIECZNE ODPALANIE FAJERWERKÓW - konkurs filmowy




Z wielką przyjemnością mam zaszczyt ogłosić rozpoczęcie nowego konkursu w którym fundatorem nagród jest firma JORGE!
Konkurs polega na stworzeniu dzieła ukazującego zasady bezpiecznego użytkowania wszelkiego rodzaju fajerwerków, najlepiej firmy Jorge.
Każdy zapewne zna owe zasady więc nie będzie miał problemów z ich zaprezentowaniem, lecz w każdej chwili może zerknąć na etykiety produktów firmy Jorge i wszystkiego się dowiedzieć. W filmie musi być również ujęte logo jak i adres firmy Jorge i forumfajerwerki.pl

Każdy swoje zgłoszenie musi wysłać na meila(podany w regulaminie) oraz wstawić link w tym temacie. Rozmowy na temat konkursu prowadzone będą w osobnym temacie(TUTAJ)


POWODZENIA!


REGULAMIN KONKURSU

§ 1 Postanowienia ogólne
1. Organizatorem konkursu jest:
Serwis http://forumfajerwerki.pl
2. Fundatorem nagród jest:
Jorge Sp. z o. o.
ul. Zielonogórska 47, 66-016 Czerwieńsk
www.jorge.com.pl
3. Konkurs trwa od 28 listopada 2010 roku do 18 grudnia 2010 roku.
§ 2 Uczestnicy konkursu
1. Konkurs ma charakter otwarty, może brać w nim udział każda zainteresowana osoba, która jest zarejestrowanym użytkownikiem forumfajerwerki.pl oraz zgłosi chęć startu w konkursie w odpowiednim temacie na forum.

§ 3 Zasady udziału w konkursie
1. Udział w konkursie jest bezpłatny i całkowicie dobrowolny.

2. W konkursie mogą uczestniczyć jedynie osoby zamieszkałe na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.
3. Uczestnicy konkursu mają za zadnie wykonać film, w którym przedstawione będą zasady bezpiecznego odpalania fajerwerków. W filmie musi pojawić się nazwa, logo i adres organizatora konkursu oraz fundatora nagród (patrz §1 pkt 1.).

4. Koszt wysyłki nagród pokrywa organizator.
5. Prace ( pod postacią linku umożliwiającego ściągnięcie filmu z serwera zewnętrznego – np.http://www.sendspace.com/ oraz umieszczone w serwisie youtube.pl - Tytuł: Bezpieczne odpalanie fajerwerków - jorge.pl forumfajerwerki.pl ) wraz z danymi teleadresowymi należy przesłać na adres mailowy konkurs@forumfajerwerki.pl.
8. Użytkownicy, którzy wykonają filmy cechujące się najlepszą formą, treścią oraz pomysłem zostaną nagrodzeni.
§ 4 Nagrody
1. W konkursie przewidziano nagrody dla 3 osób.
2. Nagrody:
I miejsce: dowolna wyrzutnia 100 strzałów 30 mm + inna mniejsza wyrzutnia z oferty importera Jorge + koszulka firmy Jorge
II miejsce: dowolna wyrzutnia 100 strzałów 30 mm + inna mniejsza wyrzutnia z oferty importera Jorge + koszulka firmy Jorge
III miejsce: dowolna wyrzutnia 100 strzałów 30 mm + inna mniejsza wyrzutnia z oferty importera Jorge + koszulka firmy Jorge
2. Zwycięzców wybierze Jury, w skład którego wchodzą organizator oraz fundator ( patrz § 1).
§ 6 Postanowienia końcowe

1. Organizator zastrzega sobie prawo przerwania, zmiany lub przedłużenia Konkursu
w razie wystąpienia przyczyn od niego niezależnych.

2. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu

3. Organizator może poprosić o zrzeczenie się praw autorskich laureatów na rzecz fundatora nagród.

4. Osoby, które nie spełnią któregokolwiek z wymogów określonych w niniejszym
Regulaminie lub podadzą nieprawdziwe informacje, zostaną automatycznie
wyłączone z Konkursu.

5. Przystąpienie uczestnika do Konkursu jest równoznaczne z akceptacją treści
niniejszego Regulaminu.

5. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone po jego zakończeniu na stronie http://forumfajerwerki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No cóż 2 szwy , zwolnienie z W-F do połowy stycznia.
...
Coś mi się nie chce wysłać ten film na YT.
Pieprzę ,idę spać.

edit:



Wiem ,że po czasie, ale może coś tam sędziowie przymkną oko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego severze to co ty zrobiłeś jest jednym słowem przegięciem pały. Rozumiem dodanie filmu w niedzielę ale we wtorek 3 dni po terminie kiedy nasze filmy są oceniane po prostu opóźniasz ogłoszenie wyników. Dziwnym trafem się zdarzyło że twój film pojawił się dużo przed zakończeniem konkursu w drugim temacie. A postów z tego tematu nikt nie usuwał a zwłaszcza z filmem konkursowym, mówiąc krótko zapomniałeś o terminie i się teraz przykrywasz tym że w cudowny sposób ktoś usunął twojego posta. Wiem że twoja odpowiedź będzie brzmiała "ale jak to przecież wstawiłem do tematu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie.Pewnie dużo osób by chciało już na wigilię mieć nagrody. Ja miałem bardzo słaby film np. w porównaniu do kamleoena,firawerkomana czy luxora. Ale jestem przekonany że tak jak mówiłem dużo osob wolalo by juz mieć nagrodę na wigilię.

PS: Takie moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten film wrzuciłem na wrzutę jeszcze w trakcie trwania konkursuTen film jest poprawką mojego filmu wrzuconego na YouTube, po prostu już nie chciałem robić śmietnika z mojego konta, a starego filmu nie chciałem usuwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie. :S. Zero słów, nikt się nie odzywa. A to już 10 dzień od zakończenia. Miejmy nadzieje że dzisiaj o 00:00 będą wyniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym roku zrobimy strajk za kare i nikt z forum nie kupi niczego z ich oferty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję Firmie jorge za 2 miejsce :) Jednocześnie pragnę przeprosić za wyżej napisaną opinię, ale jak się okazało któs z forum dopiero w tym tygodniu przysłał im filmy a więc to nie ich wina <_<
pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...