Skocz do zawartości

JW103 IMAGINE


Babel.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

JW103 imagine / Jorge / 19sh / kaliber 25mm / Na FM kosztuje 28 zł . Miał ktoś ją ? dobry efekt ? Opłaca się ją kupić czy są lepsze wyrzutnie do 30 zł na FM ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrzutnia ta była hitem 2008 roku. Jednak rok temu coś ucichło o niej zapewne dlatego że była trudno dostępna. W tym roku myślę że znowu zyska na popularności i się nie dziwię. Jednak teraz jest dostępna w sklepie fajerwerkimartket.pl Ja uważam że jest bardzo dobrym produktem który powinien znajdować się w większości stuffów. U mnie na pewno znajdzie się w planie sylwestrowym.

Ps to bardzo dziwne że nie było tematu o tym torcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie kilka dni temu tak szukam i szukam tematu z tą wyrzutnią i nie mogłem znaleźć ?! :D Ale z tego co widze to pięknie się prezentuje , poszperam w zdjęciach bo coś mi się wydaje ze jakieś 2 lata temu kupiłem taką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do JW103, słyszałem same pozytywne informacje, sam mam zamiar ją kupić, jest dość rzadką kostką do kupienia w necie co dało się zauważyć na fajerwerkimarket.pl. W jeden dzień była na drugi już jej nie było, szkoda że nie kupiłem jej wcześniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam pytanie: czy tak będzie teraz z każdym produktem Jorge !? Idź pan w c**j i o drogę nie pytaj, żenada!


Nie kumam w ogole opinii. Na filmiku wyrzutnia wyglada bardzo ladnie. Jak bede mial tylko mozliwosc, kupie ja na kolejnego sylwka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest różnica. Nie ma w ogóle porównania tej co była 2-3 lata temu do obecnej. Obecna to jakieś ścierwo, jakiś fioletowy, słabo widoczny w nocy kolor, jakieś żenujące wierzby, palmy (nie wiem jak to się nazywa, nie znam się na efektach)... Żal mi serce ściska...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, ale co mi Ty tutaj z filmem wyjeżdżasz? Wiem jak wyglądał JW103 2 lata temu i to widać gołym okiem, że był lepszy niż obecny, miał w sobie moc, że nie raz na widok efektów duma brała, że miało się taką wyrzutnię. A teraz? Dno i wodorosty. Efekty ma podobne do JW07 Mars...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie kolega co ze mną odpalał w sylwestra miał tą wyrzutnie ze znakiem wskazującym na pewne ograniczenia z UE. Spodziewałem się jakiejś zmiany w efekcie, ale tutaj znok. Efekty jakie były takie są niezmienne, więc nie wiem może jakaś wadliwa była ta wyrzutnia w Twoim stuffie Verbusek. Szkoda, że nie była taka jaka powinna być u Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...