Skocz do zawartości

11.11.2010 - Marki - Święto Niepodległości


Bartosz

Rekomendowane odpowiedzi

Okazja - Obchody 92. rocznicy odzyskania niepodległości
Miejsce - zbieg Al. Piłsudskiego i ul. Paderewskiego w Markach
Godzina - 18.50
Wykonawca - ???
Długość pokazu - 8:00 min.
Link do obejrzenia filmu na YouTube -



Po oficjalnych przemówieniach i złożeniu wieńców, nad Markami z okazji Święta Niepodległości rozbłysły fajerwerki. W pokazie przy dźwiękach patriotycznych pieśni można było podziwiać różne baterie. Mnie najbardziej spodobała się ta w układzie Z, z zielonym migotaniem oraz w układzie X, z czerwonymi efektami. Niezwykle efektownie zaprezentował się trzeszczący wachlarz.
Nie zabrakło również bomb. Co prawda większość o znanych efektach, ale jednak bomby zawsze dodają pokazowi profesjonalności. Ja zwróciłem uwagę głównie na te pod koniec pokazu - z efektem czerwonych peonii przechodzących w złoto oraz z efektem przypominającym tęcze. Pokaz zakończyła bateria z efektem peacock oraz jak zawsze piękne złote korony.
Pokaz może nie należał do tych bardziej efektownych, ale przyznam że oglądałem go z przyjemnością. Połączenie fajerwerków z patriotycznymi piosenkami mogłoby wydawać się dziwne, ale uważam że tego dnia wypadło to fajnie. A jeszcze lepiej by to wyglądało, gdyby równo z końcem muzyki eksplodowały ostatnie fajerwerki. Te niestety jeszcze po muzyce leciały w niebo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...