Skocz do zawartości

Programowanie i wasze programy


Filip

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Tak jak w temacie.Mam swoję hobby oprócz fajerwerek i militari, - Programowanie. Jestem dopiero w tym nowicjuszem,więc programów najlepszych nie robie. Np. Dzisiaj zrobiłem sobie program do wysyłania mail'ów. Bo wkurzało mnie to, żeby wysłać maila, musze wejść na stronę internetową,zalogować się i dopiero wysłac, Sczególnie jak się spiesze. Jeśli jest ktoś chętny na taki program, pisać w odpowiedzi.
Publikujcie tutaj również swoję programy jeśli jesteście tym zainteresowani.
PS: Ten program do wysyłania mail'ów, działa na zasadzie G-mail. Można wysłać maila tylko z konta G-mail!!! Odbiorca jest dowolny.Np. Yahoo,Hotmail,Onet,itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm można się chwalić i chwalić :D sam napisałem systemy dwóch sklepów i system zarządzania treścią ( CMS ) a z programów to prosty kalkulator w C++ i ostatnio programik w C# dla siebie który pobiera dane o komputerze, procesy i wysyła je bo bazy MySQL niedługo w nim też zrobię odbieranie i wysyłanie wiadomości e-mail bo może się przydać czasami, wiadomo z czasem się go rozbuduje :)

beztytuuznj.png

11775415.png

59590338.png

nie podałem okienka logowania ale nie ma w nim nic szczególnego :)

pobranie informacje wyświetlam na stronie http://arturo.sys-com.pl/page-18.html

oczywiście nie wszystkie :D

EDIT:

może mi wyślij ten Twój programik chętnie zobaczę jak on działa

Edytowane przez Arturo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 90% jest to gotowy program :) pobrałeś źródło i trochę przerobiłeś :D a jeśli nie to dobór łączenie się z pocztą sprawdzaj czy podano prawidłowe dane jeśli nie wyświetlaj komunikat bo klikam login i pokazuje mi się drugie okienko no i brak przycisku do wysyłania no i nie wiem dlaczego masz wszystko po Angielsku przerób tego gotowca na Polski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na 90% jest to gotowy program :) pobrałeś źródło i trochę przerobiłeś :D a jeśli nie to dobór łączenie się z pocztą sprawdzaj czy podano prawidłowe dane jeśli nie wyświetlaj komunikat bo klikam login i pokazuje mi się drugie okienko no i brak przycisku do wysyłania no i nie wiem dlaczego masz wszystko po Angielsku przerób tego gotowca na Polski :)

Ehh. Niema przycisku do wysyłania? Na samym dole " Send " Po angielsku jest, bo miałem zrobić poradniczek po angielsku ale nie chciało mi się. Robiłem to 3/4 sam. Poprawie błędy i na polski zrobie, ale to nie dziś bo niechce mi się :P Pracuje nad innym programem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziś zrobiłem nowy program. "Przeglądarke". Wchodzimy w program, zatwierdzamy, i pokazuje nam się przeglądarka. Jest 2/4 Po polsku i 2/4 po angielsku, dlatego że w połowie robienia programu dopiero się skapnołem że pisze wszystko po angielsku a nie chciało mi się kodować od nowa :P. Jest ktoś chętny? Pisać tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


http://www.speedyshare.com/files/25197103/Przegl_darka.exe
PS: Jak wyskakuje okno Proszę czekać... To u góry napisane jest Timer and Calendar. Sorki za to na początku miałem robić inny program i tak zostało.


Czyli znów okazało się że to jakiś gotowiec :) tylko teraz zmieniłeś stronę domyślną i trochę przetłumaczyłeś :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mantis zmienił(a) tytuł na Programowanie i wasze programy

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...