Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

Kamera


Gość karmel5061

Pytanie

Gość karmel5061

Cześć all,możecie mi polecić jakąś dobrą kamerę do filmowania fajerwerków jak i np wakacji?? cena do 600 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Witaj,

Ja Ci mogę polecić mojego Cannona FS100. Kręciłem nią np pokaz sylwestrowy więc możesz sobie zobaczyć na yt. Niestety kosztuje około 1000pln. Bo tak jak mówi mpi, za 600pln to będzie bardzo ciężko.



Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

do 600zł proponuje się rozejrzeć za jakąś okazją na Alledrogo, czasem się trafia aukcja w złym dziale gdzie można wylicytować dobrą cenę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość DreSzCzyK

Kupisz spokojnie aparat za 600zł wbudowany nagrywaniem filmów HD, wrzuciłem kilka ciekawych modeli :)

Samsung ST-60
Olympus MU 9010
Samsung PL 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość karmel5061

[quote name='karmel5061' date='09 listopad 2010 - 15:51' timestamp='1289314262' post='62398']
A więc polecicie jakiś dobrze filmujący aparat który nie będzie robił "szumów" podczas nagrywania w nocy??

PS:dobrze jak by miał bardzo dobry mikrofon
[/quote]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

aparat do nagrywania?
Jak już kupować to kup kamerę. Aparat jest do zdjęć w filmach nawet jak ma hd to nie to co kamera. Poszukaj jakiejś używanej na allegro albo dozbieraj :D Ja obstaje przy swoim Cannonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość DreSzCzyK
A więc polecicie jakiś dobrze filmujący aparat który nie będzie robił "szumów" podczas nagrywania w nocy


Szukaj na YT - aparat może nagrywać filmy HD w dzień ładny obraz, jednak na pokazie może okazać się porażką są inne warunki oświetleniowe, więc poszukaj na youtobe pokaz sylwestrowy czy cuś i pytaj możliwe że ktoś nagrywał COŚ dobrym sprzetem za 600zł.

Aparat jest do zdjęć w filmach nawet jak ma hd to nie to co kamera.


heh na yt jest wiele filmików nagrywane starszymi modelami jednak jakość ujdzie
Ale Kamera to Kamera :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość karmel5061

Na forum był temat "Sprzęt, którym filmujecie/fotografujecie fajerwerki" który by mi bardzo pomógł ale chyba zniknął xd :ph34r:

Co do tematu to na kamerę mogę wydać max 800 zł w tej cenie znajdzie się coś nowego czy raczej nie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość karmel5061

Ja mam toshibe camileo p30 za 500zl i jestem bardzo zadowolo
ny lecz z fajerwerkami testu jeszcze nie robilem


A to prawda ze mikron jest do pupy xd ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Powiem tak, do nagrywania wakacji itp jest ok, ale do nagrań opartych głównie na dzwięku to kiepsko, nie oddaje basu


Jezeli chodzi o fajerwerki, to glownie wazna jest jakosc obrazu nie dzwieku. Chyba, ze nagrywasz petardy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja z tej kamerki jestem bardzo zadowolony, nagrywa w ,,HD" w dzień spisuje się super ,trochę gorzej w nocy (szumy sie pojawiają)
Bateria trzyma długo, ładowareczka mała bo taka jak od telefonu na wtyk micro usb, mini statyw, kabel hd w zestawie, mała poręczna i lekka.
Pomyśl jeszcze o jakiejś używanej kamerce na miniDV bo też mają dość dobrą jakość a filmy można potem na komputer zgrać za pomocą kabla firewire.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość karmel5061

Ja z tej kamerki jestem bardzo zadowolony, nagrywa w ,,HD" w dzień spisuje się super ,trochę gorzej w nocy (szumy sie pojawiają)
Bateria trzyma długo, ładowareczka mała bo taka jak od telefonu na wtyk micro usb, mini statyw, kabel hd w zestawie, mała poręczna i lekka.
Pomyśl jeszcze o jakiejś używanej kamerce na miniDV bo też mają dość dobrą jakość a filmy można potem na komputer zgrać za pomocą kabla firewire.


http://www.youtube.com/user/TheCapensis#p/u/1/zWChODvuOWU tą kamerką nagrywałeś ??

Ponq a ty jaką masz kamere??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

nie, to było nagrywane beznadziejną kamerą panasonic sdr-s26 i w akcie desperacji po niej dopiero kupiłem Toshibe z której jestem bardzo zadowolony, wogóle porównania nie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość karmel5061

A jaką toshibe najbardziej polecasz bo widziałem kilka modeli, bardzo podobnych do siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

[quote name='karmel5061' date='09 November 2010 - 19:28' timestamp='1289327301' post='62443']
[url="http://www.youtube.com/user/TheCapensis#p/u/1/zWChODvuOWU"]http://www.youtube.c...u/1/zWChODvuOWU[/url] tą kamerką nagrywałeś ??

Ponq a ty jaką masz kamere??
[/quote]

Info jest w moim profilu. Sony DCR-HC27E.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Film nagrany dzisiaj kamerą Toshiba Camileo P30 (test zrobiłem specjalnie na potrzeby tego tematu)
Kamerka podczas lotu rakietki nie złapała do końca ostrości, ale sam jestem pozytywnie zaskoczony jakością :)
Nie zapomnijcie włączyć jakości hd



Kamerka na chwilę obecną kosztuje 479zł
Aha jeszcze jedno, nie radzę kupować modelu Toshiba Camileo H20 gdyż jest o wiele gorsza, mimo że droższa.
Porównywaliśmy obydwie i P30 sprawdza się o wiele lepiej.

Jedyną wadą kamerki jest to, że nie ma wbudowanego dysku i trzeba używać kart pamięci, ale dzięki temu kamera jest lżejsza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość DreSzCzyK

Posiadam pokaz nagrywany P30 jak cos to potem wrzuce ")
za 2 h bedzie xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość karmel5061

Posiadam pokaz nagrywany P30 jak cos to potem wrzuce ")


Byłbym bardzo wdzięczny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak chcecie zobaczyć jak nagrywa, to na poprzedniej stronie tego tematu, wstawiłem dzisiaj nagrany filmik


a jest mozliwosc umocowania ją na statyw bo widzę że trzymana w rękach strasznie pogarsza obraz (trzęsienia)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kamerę można zamocować na statyw, co więcej, miniaturowy statywik jest w zestawie z kamerą :D
BTW.
Kolejny filmik, tym razem stroboskop Kellera:
Pamiętajcie żeby włączyć 1080p HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...