Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
mpiwowski

Goldregen

Polecane posty

Kontakt:

Goldregen Sp. z o.o.

ul. Karłowatej Sosny 8
42-256 Olsztyn k. Częstochowy

tel. +48.34.3285054, +48.34.3285268, tel. +48.34.3286378
faks +48.34.3285054

www.goldregen.pl
www.goldregen.com.pl
www.pokazysztucznychogni.pl

Informacje o firmie:
Naszym celem jest świadczenie wszechstronnych usług pirotechnicznych, o najwyższej jakości, za możliwie przystępną cenę, z gwarancją pełnej satysfakcji dla klienta.

Dzięki ścisłej współpracy z wieloma europejskimi firmami partnerskimi nasi pracownicy odbyli liczne specjalistyczne szkolenia oraz praktyki zagraniczne, i dlatego też już w pierwszym roku swojej działalności mogliśmy zaproponować naszym klientom profesjonalne pokazy pirotechniczne.

Zdobyte w minionych latach wszechstronne doświadczenia pozwalają nam dzisiaj podejmować się realizacji wszelkiego rodzaju pokazów i widowisk pirotechnicznych, zarówno zewnętrznych – plenerowych, jak i wewnętrznych – scenicznych.

Wykonywane przez nas pokazy są zawsze w pełni zsynchronizowane z tłem muzycznym, co zdecydowanie podnosi ich wartość artystyczną.

Scenariusze widowisk opracowujemy w każdym przypadku indywidualnie, dla konkretnych lokalizacji imprez, na równi stawiając walory artystyczne jak i wymogi bezpieczeństwa.

W pokazach wykorzystujemy bardzo szeroką gamę efektów pirotechnicznych tj. efekty frontowe (np. komety i wyrzutnie), barkowe (np. wulkany i fontanny), wysokie (np. bomby kulowe i cylindryczne) oraz specjalne (np. bomby wodne) w przypadku nietypowej lokalizacji imprezy.

Bezpieczeństwo publiczności jest dla nas sprawą priorytetową, dlatego do realizacji naszych widowisk używamy wyłącznie materiałów wysokiej klasy, które uzyskały europejskie certyfikaty bezpieczeństwa.

Posiadamy wymaganą koncesję na obrót profesjonalnymi materiałami pirotechnicznymi oraz stosowne pozwolenie na wykonywanie pokazów sztucznych ogni na terenie całego kraju.

Jako jedna z nielicznych firm wykonujących pokazy pirotechniczne posiadamy własny magazyn do przechowywania materiałów wybuchowych, oraz transport ADR przystosowany do ich przewozu.

Stosowane przez nas systemy sterowania przebiegiem widowisk gwarantują właściwą synchronizację pokazu z tłem muzycznym, oraz perfekcyjne i bezpieczne wykonanie widowiska.

Wszyscy nasi pracownicy posiadają uprawnienia zarówno do prowadzenia prac z materiałami wybuchowymi, jak i do nadzoru realizacji pokazów sztucznych ogni.

Nasza standardowa stawka kalkulacyjna za 1 minutę trwania widowiska wynosi 2.000 złotych brutto (VAT zw. PKWiU 92.34.13.00-00) i obejmuje wszystkie koszty związane z przygotowaniem oraz wykonaniem pokazu (materiały, obsługa, transport, ubezpieczenie itd.).

Proponowana stawka pozwala nam realizować widowiska charakteryzujące się właściwym tempem i dynamiką przy wykorzystaniu profesjonalnych materiałów pirotechnicznych pochodzących od ich renomowanych producentów.

Duże widowiska oraz te o specyficznym charakterze kosztorysujemy indywidualnie z zachowaniem zasady, iż koszty planowanych do zużycia materiałów pirotechnicznych powinny stanowić około 2/3 zaoferowanej klientowi ceny pokazu.

Oczywiście nie wykluczamy możliwości negocjacji oferowanej ceny lecz w granicach, które pozwolą nam zachować akceptowany przez nas standard widowiska.
Minimalna stawka kalkulacyjna, która naszym zdaniem pozwala jeszcze zachować taki standard wynosi 1.000 złotych brutto.

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy!
Zarząd Spółki

Oferta GOLDREGEN do pobrania w formacie pdf


Informacje pochodzą z oficjalnej strony: www.goldregen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z dniem 31.10.2017 firma GOLDREGEN Sp. z o.o. została wykreślona z KRS.

Tłumacząc z polskiego na polski - GOLDREGEN przestał istnieć.

Firma GOLDREGEN zaprzestała wszelkiej działalności już wiosną 2016.

 

Dawna ekipa GOLDREGEN działa obecnie pod szyldem GRUPA PSO.

Zapraszam na strony :

http://www.pokazysztucznychogni.pl

http://www.efektysceniczne.pl

http://www.grupapso.pl

oraz na FB :

https://www.facebook.com/pokazysztucznychogni/

https://www.facebook.com/efektysceniczne/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×