Skocz do zawartości

Wasze zabawy z fajerwerkami i pomysły:D


XXL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 150
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mniej więcej tak ,że bierzesz 2 rakietki koło siebi zwijasz lątami sklejasz taśmą te złączone lonty no i masz :grin:


ja tak zrobiłem. Tylko połączyłem dwanaście rakietek Demon i łączyłem lonty drutem miedzianym. Wszystkie odpaliły równocześnie a efekt był niesamowity :mrgreen: filmu nie mam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kilka dni temu wymyśliłem wyrzutnie rakiet(tyllko takich malych). Trzeba połączyć butelki 0,5 litrowe w mniejwięcej 2-3 rzędow po 3 lub więcej. Tylko to musi być dobrze połączone. Potem takie rakietki typu JR06-JR08 połączyć wspólnym lontem i gotowe :D Odpale tekie coś w sylwestra koło 22 i dam zaraz po sylwestrze filmik :D A teraz ide zbierać butelki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz tak robilem. tyle, ze rakietek bylo ze 23... efek niezadawalajacy. wszystkie poleca na raz, poniewaz jedna poleci i zapali wszystkie. :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle ze mi chodzi o polaczenie lontem kazdej (jeden lont do wszystkiego) i mniejwiecej po 3 sek bedzie kolejna rakieta czyli tak jakby wyrzutnia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pomysł :
Wziąc 4 circoblitze , połączyć z achtungiem i jednocześnie odpalić , a efekt (jeśli wszystko się uda) będzie naprawde super :roll: :arrow:
Ja biorę nieraz gwiżdżącą rakiete , wsadzam piccolo i jest całkiem niezły efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Sposób naprawdę groźny. Nie radzę tego próbować. Circoblitze w najlepszym wypadku po prostu wybuchną, a w najgorszym polecą na wszystkie strony.
Bardzo niemądry pomysł...
Poza tym szkoda achtunga i circoblitzów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, jeżeli pierwszy Achtung wybuchnie to cyrkoblitze może rozsadzic lub przewrócić i wtedy nie będzie fajnie ;)

@mantis: mile widziane polskie znaki i rozpoczynanie zdania z dużej litery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Felix

1.Ja wsadzam Big Corsair do garnka , pokrywka no i bum :D leci na 3 metry
2.Przywiązujemy 2 rakiety do prostego modelu samolotu (z kartonu ) i odpalamy :D leci jak prawdziwy
3.Konfetti własnej roboty - Rwiemy kartki , kolorowe,białe jakie chcemy ;)
wsadzamy do pudla ( wcześniej na dole robimy karabińczyk z 4 petard lontowych "Chaina Boller" lub mocniejszymi (można 1 achtunga :D papierki polecą że hej ) łączymy lontem lont na zewnątrz i odpalamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupuje najzwyklejsze rakietki (te najtańsze)wsypuje do nich proch z piratki i gotowe. :grin:.Można jeszcze coś dodać do środka żeby był lepszy efekt :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupuje najzwyklejsze rakietki (te najtańsze)wsypuje do nich proch z piratki i gotowe. :grin:.Można jeszcze coś dodać do środka żeby był lepszy efekt :wink:


a później w wiadomościach mówią że fajerwerki są niebezpieczne i że palce urywa :twisted: heh :o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a później w wiadomościach mówią że fajerwerki są niebezpieczne i że palce urywa :twisted: heh :o


jak się nie umie i się nie zna BHP to tak się dzieje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felix

Jak ja łącze to około 100 a dziś wrzucałem petardy do pnia drzewa :D bum stłumiony głos :D
wejście do piwnicy mam na dworze schodzi sie po schodkach i tam są drzwi a obok ściany bo to jest niżej niż podwórko jakieś 2,5 m :D no i tam wrzucam petard i jak huknie to lepiej niesie dźwięk bo sie obija o ściany ale zróbcie sobie samolot taki z kartonu 3 kawałki wytniesz skleisz i gotowe :) i przywiążcie 2 rakiety do niego i odpalcie razem z kolegą jednocześnie a samolot poleci :D super ale musi być po kątem no , i jeszcze strzelanie z rzymskich do drzewa :D trzeba uważać żeby sie nie odbiło i nie trafiło w nas ale bez ryzyka nie ma zabawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zawdi

heh a ja z kumplami czasami sobe robimy "wojne na petardy" :grin: umawiamy sie ze jest np. trzech na trzech kazdy kupuje za np. 10zl :razz: raz dostalem w czereb z rzymskiego, ale dobrze ze mialem kominiarke to sie nie poparzylem .... czasami poleci petarda jakiegos wiekszego kalibru... raz nawet mala wyrzutnia postawiona na bok zostala odpalona to wszyscy pouciekali za drzewa hehe ... ale rzadko sie w to bawimy poniewaz czasem lepiej odlozyc kase na dwunasta niz wydawac dychy na wojenki hehe :wink: ogolnie nawet fajna zabawa lecz trzeba najlepiej poszukac jakiejs polanki daleko w lesie bo wtedy sie najfajniej gra... najlepiej jak ktos na poczatku odpali jakas wieksza swiece dymna :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No bardzo dobry pomysł tylko że jest to strasznie niebezpieczne łatwo
sobie zrobic kuku ale jak chcesz w to grac to radzę
Ci nie brac rakiet
ps:Chyba jestem zbyt bezpieczny?? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zawdi

nie no niebezpieczne to to jest ale zazwyczaj to sa tylko popalone kurtki i tak to sie nic nie dzieje bo kazdy kto chce w to grac to musi buc "caly ubrany" czyli rekawiczki i kominiarka tez ... a jak ktos nie ma kominiarki to zazwyczaj zaktywamy twarze starymi chustami i szalikami i oczywiscie czapki :wink:... oczywiscie kazdy kto sie w to bawi ma swiadomosc ze moze stac sie mu krzywda... hehe ale mimo wszystko to nawet fajna zabawa :grin: w tym roku tez bedziemy robic wojne ... ale teraz bede mial na wyposarzeniu katiusze i rzymskie ognie i pewnie tradycyjnie ko203 ... moze jak skombinuje aparat albo kamere to postawie kogos z boku zeby to nagral :mrgreen: to wtedy napewno to wrzuce ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam parę sposobów na zabawę z fajerkami
1. -------------------------------------------------------
2.Super piccolo wrzucamy do wiadra z wodą :mrgreen:
3.Z kilku petard robimy tzn. słoneczko


pozdrawiam AEQUS ACHTUNG

//edit - niebezpieczne i glupie zabawy

[ Dodano: 2007-12-10, 20:13 ]

Znasz coś jeszcz :razz: ??Można też przyklejić do rakiety ale jakoś dobrze żeby zapaliło się od wybuch rakiety lub odpalić zimniaka :wink: przed odpaleniem rakiety.


CO TO JEST ZIMNIAK :?: :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...