Skocz do zawartości

Plakat Forum


Misiek4242

Rekomendowane odpowiedzi

vg2b2s.jpg

Stworzyłem przykładowy plakat promujący nasze forum. Trzeba się nad nim jeszcze dobrze zastanowić i go poprawić.

Ps. Nie wiedziałem gdzie umieścić ten temat i wpadła mi w oko ta zakładka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ch....



nie no żartuję mi się podoba, oczywiście l na ł trzeba poprawić. Kwestia tego typu ile kosztuje wydrukowanie plakatów, bo może to być dość wysoka cena.
a i "miła atmosfera" wiąże się z "miła administracją" to ja bym zrobił tak miłą administrację zamienił na "fachowa pomoc"

A i jeszcze można by te "znaki wodne" z góry plakatu przenieść też na dolną cześć. nie wiem czy wiesz o co mi chodzi

Chyba to tyle, masz u mnie + za wysiłek nad zrobieniem plakatu. Wiadomo że niektórzy zarz przyjdą i powiedzą że beznadziejny albo że zrobię lepszy jednak to Ty jako pierwszy zrealizowałeś swój pomysł


Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale ch....



nie no żartuję mi się podoba, oczywiście l na ł trzeba poprawić. Kwestia tego typu ile kosztuje wydrukowanie plakatów, bo może to być dość wysoka cena.
a i "miła atmosfera" wiąże się z "miła administracją" to ja bym zrobił tak miłą administrację zamienił na "fachowa pomoc"

A i jeszcze można by te "znaki wodne" z góry plakatu przenieść też na dolną cześć. nie wiem czy wiesz o co mi chodzi

Chyba to tyle, masz u mnie + za wysiłek nad zrobieniem plakatu. Wiadomo że niektórzy zarz przyjdą i powiedzą że beznadziejny albo że zrobię lepszy jednak to Ty jako pierwszy zrealizowałeś swój pomysł


Pzdr


Dzięki za wyrozumiałość ale zastanowie sie nad nowym bo zaczynają się już komentarze... pozdro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plakat fajny, pomysl dobry, ale trzeba pare rzeczy zmienic:
-Usanac punkt z liczba userow bo codziennie rejestruja sie nowi, szczegolnie przed Sylwkiem, i to nigdy nie bedzie aktualne.
-zmienic punkt "mila administracja" tak jak mowi firawerkoman.
-mozna dodac punkt "pierwsze polskie forum o fajerwerkach" czy cos w tym guscie.


Pozdro JMJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No noo pomysł fajny ;). Pare drobych korekt i będzie świetna reklama naszego forum :). Proponowałbym kolorystykę zrobić pod banner forum. Może w wolnej chwili coś skleję na wzór, ale nic nie obiecuję :).
Jeśli chodzi o kwestię ilości userów to zawsze można napisać "około". Np. "Prawie 2000 użytkowników !"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DreSzCzyK
Proponowałbym kolorystykę zrobić pod banner forum

Też mi się tak wydaje, plakat musi mieć kolorystyke pod forum i ogolnie klimat :)
Wielki + za wykonanie i checi..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co, administracja niemiła :D ?

Wszystko fajnie, tylko koszty drukowania plakatów są ogromne i poniżej 2,5 zł za szt. się nie zejdzie, co przy 200 szt. daje koszty min. 500 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej decyzja tego, kto ma wystarczająco dużo kasy :P

Pomysł ogólnie jest bardzo dobry i gdyby nie względy finansowe to można byłoby się zastanowić ( po kilku drobnych poprawach ) nad wydrukowaniem takich plakatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DreSzCzyK

Vel wowwwwwwww :o

Też coś wykonałem na test, :lol: tak na Szybko można powiedzieć, typografia troche leży :huh: pomyślałem że ładnie bedzie się prezntował logotyp FF więc wrzuciłem do lay-a

06694351253990422938.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18.06.2010 - Łomianki - Festyn w Łomiankach
19.06.2010 - Warszawa - Dni Ursynowa

Jeżeli komuś brakuje zdjęci do plakatów to w tych reportażach z pokazów wydaje mi się że niektóre są fajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie nie pasuje ,,około 2000" ja bym dał ,,prawie 2000", zamiast ,,miła atmosfera" dałbym ,,przyjazna atmosfera",
,zamiast ,,Tematy pirotechniczne" dałbym:,,Dużo tematów o pirotechnice amatorskiej i profesjonalnej" , dodałbym ,,dokładny spis większości fajerwerków amatorskich z komentarzami użytkowników" czy jakoś tak :P

napis forumfajerwerki.pl wyśrodkowałbym bardziej a logo ,,fireworks" może być po dwóch stronach napisu i napis dałbym z dużej litery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek bądź tak miły i nie używaj moich zdjęć. Vel pisał o tym wyżej. ehh :blink:

Jak dla mnie to raczej na plakat się nie nadaje, tylko bardziej na ulotkę reklamową. Istota plakatu jest inna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Misiek bądź tak miły i nie używaj moich zdjęć. Vel pisał o tym wyżej. ehh :blink:

Jak dla mnie to raczej na plakat się nie nadaje, tylko bardziej na ulotkę reklamową. Istota plakatu jest inna.


Sory... no tak. powinienem zapytać czy moge wziąść :) A co wy na to jakby to były ulotki tak jak mpi napisał
?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...