Jump to content

Czym strzelacie po pokazie głównym?

Misiek4242

Recommended Posts

Było już wiele tematów co strzelacie przed sylwkiem itp...
A ja chciałbym was spytac tak:

1.Jestem ciekawy czy strzelacie czymś po głównym pokazie ? (tzn po godzinie 24:00 w sylwka)
ja tam raz za czas puszcze jakies petardki małe.

2.Macie jakieś fajerwerki na teraz ? tzn strzelacie jakimiś hukowymi lub wyrzutniami ?

Przed 24:00 wyjde odpalić moździerz rakietkę lub jakomś małą wyrzutnie i oczywiście art. różne ;) na drugi dzień jak już o 24:00 niechce mi się strzelać to oczywiście strzelam ;D
teraz aktualnie mam piccolaki ;) i 3-strzałówki i gdy mi się nudzi idę trochę postrzelać ;D
pozdro ;>

• 3 months later...
  • 2 years later...

Po wywaleniu wszystkiego w powietrze zostają Picolaki i P1203. No, może jeszcze czasem jakieś FP3.

ja staram się wystrzelić większość tego co mi zostało :xmas_laugh: zazwyczaj jakieś rakietki,petardy i wulkany

ale zawsze mi zostaną jakieś pozostałości :xmas_tongue:

• 9 years later...

Biorąc pod uwagę, że główny pokaz robię zwykle przez 30-50 minut zaczynając między 20:00 a 23:00 (zależy w jakim roku), to zwykle rzeczy, które mi zostają po pokazie głównym zostawiam na północ. Są to przeważnie zimne ognie, petardy, flary, fontanny, nieduże wyrzutnie... Chodzi o to, aby dołożyć do pieca przynajmniej kilka artykułów w punkcie kulminacyjnym witania nowego roku, czyli w pierwszych minutach po godzinie 00:00.

• mantis changed the title to Czym strzelacie po pokazie głównym?