Skocz do zawartości

Kraków 30.09.2010 - otwarcie kładki rowerowo-pieszej


fpshooter

Rekomendowane odpowiedzi

Data - 30.09.2010
Godzina - ok. 21.
Miejsce - Bulwary Wiślane w okolicy nowej kładki rowerowo-pieszej łączącej Kazimierz z Podgórzem
Wykonawca - Nakaja Art (?)
Czas trwania - ok. 10 min
Uwagi - pokaz połączony ze spektaklem multimedialnym typu światło-dźwięk-muzyka
Bliższe informacje - LINK

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jest już pierwszy film, niestety nie ma na nim początku ale zawsze coś:

http://www.youtube.com/watch?v=wnOAqyeGbT0

Prawie całość:

http://www.youtube.com/watch?v=_rCplGTUspY

Moje wrażenia - było krótko, ale treściwie. Na żywo wypadło super. Po powrocie byłem tak zadowolony, że trochę przesadziłem opisując pokaz na gg, w końcu nie da się wszystkiego zapamiętać na żywo ;). Największe wrażenie zrobiły na mnie oczywiście sekwencje min odpalane na planie 120m oraz finałowe włoskie wachlarze z reportami. Miałem miejscówkę mniej więcej w okolicy gościa, który nakręcił pierwszy z powyższych filmów, czyli efekty przysłaniały mi całe niebo. Oby więcej takich "otwarć" w Krakowie no i takich sekwencji w innych pokazach Nakaji. BTW przy okazji gratulacje dla chłopaków z firmy. Nie licząc kilku fontann wszystko odeszło zgodnie z planem, co zważywszy na pogodę, panującą wczoraj w Krakowie, było nie lada wyczynem.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...