Skocz do zawartości

TXB506


firawerkoman

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DreSzCzyK

Bardzo piekna efektowna kostka nadaje sie na zakończenie pokazu jak najbardziej tylko jaka cena :rolleyes: 400.00 PLN
Jeżeli pokaz jest w granicach 2000 to MUSI być w planie bo jest warta Ceny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bardzo piekna efektowna kostka nadaje sie na zakończenie pokazu jak najbardziej tylko jaka cena :rolleyes: 400.00 PLN
Jeżeli pokaz jest w granicach 2000 to MUSI być w planie bo jest warta Ceny ;)


Moim zdaniem wyrzutnia jest nieopłacalna nawet dla największych piromaniaków. Weźmy na przykład Mpiego. Stuff ma za 3-4 k zł więc to jest 1/10 jego stuffu. W dodatku to zaledwie 10 sekund. Wyrzutnia owszem, jest piękna, ale moim zdaniem opłacalna dla kogoś kto kupuje za 10 k zł. Osobiście gdybym miał te 3-4 k zł nigdy bym jej nie kupił :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to typowa wyrzutnia na pokaz. Widziałem ją kilka razy na żywo w akcji, zwłaszcza odpalone 3-4 szt. na raz robią wrażenie. Według mnie na amatorski pokaz na finał nadałaby się znakomicie, gdyby nie jej cena. Zgadzam się z przedmówcami, przy budżecie poniżej 2k jest jednak totalnie nieopłacalna. Jakbym miał wystawić ocenę to bym dał 9,5/10 za efekt i 5/10 za stosunek cena/ilość strzałów.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zakupiłem tą baterie, zobaczymy jak spisze się w realu. Oczywiście będzie to baterie finałowa, spróbują ją zgrać z moimi JW1000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hehe, nie ma to jak wystrzelic 400 zl w 10 sekund :D.


Ponq dokładnie to ok 6-7 sek., ale efekt za to świetny. Mpi swego czasu eksperymentował z JW410, to ta kostka bije ją na głowę. TXB506 to wg. mnie doskonały wybór na finał. Mam nadzieję, że zgranie z JW1000 wyjdzie, ja na sam finał widziałbym jeszcze ze 3 szelki 2" jako kropka nad "i"...

fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam drobna pomyłka. W każdym razie Twoja JW412 była jakaś wadliwa. Ja przynajmniej widywałem ją w lepszej wersji...

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...