Skocz do zawartości
  • 0

Wybór wyrzutni


Arturo :)

  

13 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Która wyrzutnia Waszym zdaniem jest lepsza?



Pytanie

Witam,
Proszę o zagłosowanie w ankiecie,która wyrzutnia bardziej się Wam podoba na finał,nie będę już prosił o wypowiedzenie i uzasadnienie w temacie,bo co niektórzy będą stękac i tak nic nie wystękają :D

http://maxsem.pl/produkt/mine-plan/83 vs

od 4:02 strzela sama TXB400,oczywiście trwa ok.30s,lecz musiałem pokazac Wam ten moment w którym strzela sama,aby ją "odzielic" Parametry oraz cena taka sama więc kwestią jest która będzie Waszym zdaniem lepsza ;)
Więc tak, na razie mam:
-TXB592
-JW09
-JW25
-TXB217
-TXB605
-TXB602
-TXB645
-TXB611
-TXB211
-TXB498
-TXB422 x2
-TXB332
-Babel
-2520 x2
-JW11
-JW01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Powiem szczerze że film maine plan czy jak mu tam wydaje się być bardzo zbliżony (zoom) jest taki moment kiedy wyrzutnia zaczyna strzelać i obraz podnosi się do góry i wtedy mam wrażenie że jest ostre zbliżenie więc musisz przeanalizować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Bardzo lubie efekty podobne do tych jakie ma TXB400 ale na filmie lepiej wypada Mine Plan. Mimo to jakbym ja mial wybierac to wybralbym TXB400. Na final lepiej sie nadaje. Ale to moje zdanie a ja, jak juz napisalem, lubie efekty jakie ona ma. Mam tez na uwadze uwage firawerkomana.
Pozdro JMJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

TXB400 jest świetna, ale nie w pojedynkę. Dla dobrego efektu najlepsza jest para lub więcej. Na X Wielkiej Paradzie Smoków Nakaja odpaliła 6x TXB400 jednocześnie - istna ściana craclingu na planie ok 150 m :D

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Sam zastanawiałem się nad tymi dwoma kostkami ( o czym Arturo doskonale wiesz xD) w końcu wziąłem jw408 (tylko dlatego że już nie było txb400) uważam że na finał musi być porządna dawka cracklingu. Z tych dwóch kostek brałbym txb400. Pomyśl jeszcze o txb475 albo jw59.
Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Łatwo powiedziec,bo niestety nie mam takiego budżetu,aby kupic 2sztuki,chociaż wiem że na bank niebiańsko by to wyglądało ;)
Ja potrzebuje wyrzutni na finał dynamicznej z dużą rozpiętością efektów,tak aby zachwyciła mnie i widzów ;)
Szczerze mówiąc to nie lubię za bardzo craclingu, lecz to co napisałem wcześniej czyli dynamika,duża rozpiętośc efektów wynagradza to w TXB400.
Jeszcze tylko zastanawiam się nad tą propozycją co podał firawerkoman,ale jednak raczej zostane przy TXB400 ;)
No chyba że ktoś z Was jeszcze znajdzie coś co spełniałoby moje oczekiwania do 100zł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...