Skocz do zawartości
  • 0

Mały pokaz urodzinowy - 135zł


MarcePAN

Pytanie

Witam chcę zrobić mały pokaz urodzinowy. Ułożyłem sobie taki zestaw:  

Lont 1cm/sek, 2,5mm  4.20 zł  3m
 CRACKING - FC8004  7.50 zł 
 TXB602 Backyard Fun  8.80 zł  
 TXB604 - MAGMA  8.80 zł 
 TXB605 - SKY BUSTER  8.80 zł 
 TXB498 The Magic Key  8.99 zł 
 TXB798 - CONCEPT 19.00 zł 
 TXB800 - KWANT  14.00 zł 
 U31419 - COCO  29.00  zł
 JF66 FLASH  1.50 zł


Razem ok. 135zł


Chcę zamówić na fajerwerkimarket.pl. Nie miałem jeszcze żadnej z tych wyrzutni, więc chciałem zapytać jak to najkorzystniej rozstawić by wyszedł fajny pokazik. Może coś wymienić? Mam już wstępny plan, ale czekam na wasze pomysły.  

Pozdrawiam! 

PS: Rozumiem, że promocje na fm.pl nadal aktualne?




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Moim zdaniem jest wszystko ułożone bardzo dobrze tylko nie jestem pewien U31419 - COCO i zamieniłbym ją na jakąś inną najlepiej kątówke aby urozmaicic pokaz czyli np.na jw4055 :) i zamiast tej dużej fontanny zamieniłbym na te fontanny kongo,lecz nie miałem ich,ale miał je velibrum i lepiej żeby on wypowiedział się w tej kwestii ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

TXB800 zamień na 2520 Purple Tail, odłóż FC8004 i kup za to FC3001.

kolejność odpalania:
JF66 + FC3001
TXB602
TXB604
TXB605
TXB498
TXB798
2520
U31419

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Myślę że wszystko jest ok poza lontem. Na twoim miejscu kupiłbym Visco 3 mm żeby mieć pewność że wszystko odpali ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Co powiecie na to?; 

Lont 1cm/sek, 2,5mm
 JF66 
 P3041 ELBRUS 
 METAL & SONIC - P7001
 TXB605 - SKY BUSTER
 TXB603 - THE MAGIC KEY
 TXB602 Backyard Fun
 TXB604 - MAGMA
 TXB498 The Magic Key
 TXB798 - CONCEPT
 JW4055 - MONT EVEREST


Kolejność;

 JF66 + P3041 ELBRUS

METAL & SONIC - P7001

 TXB604 - MAGMA

TXB605 - SKY BUSTER

TXB602 Backyard Fun

 TXB603 - THE MAGIC KEY + TXB498 The Magic Key

 TXB798 - CONCEPT

 JW4055 - MONT EVEREST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kolejność;

 JF66 + P3041 ELBRUS

METAL & SONIC - P7001

 TXB604 - MAGMA

TXB605 - SKY BUSTER

TXB602 Backyard Fun

 TXB603 - THE MAGIC KEY + TXB498 The Magic Key

 TXB798 - CONCEPT

 JW4055 - MONT EVEREST


Zmieniłbym kolejność na

JF66 + P3041 ELBRUS

METAL & SONIC - P7001

TXB604 - MAGMA

TXB605 - SKY BUSTER

TXB602 Backyard Fun

TXB603 - THE MAGIC KEY

TXB798 - CONCEPT + TXB498 The Magic Key

JW4055 - MONT EVEREST

Wtedy szybkostrzelność będzie narastająca, odpalając samego Concepta po dwóch The Magic Keyach stworzy się tak jakby dziura :D

Plan dobry.


Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A ja bym tak samo zrobił jak firawerkomana tylko że zamiast TXB498+concept dałbym concept+TXB603,bo niedawno ją odpalałem i jest ciut gorsza od TXB498,bo TXB603 ma tak jakby sam crackling,ale też jest świetna jak jej cała seria ;) Ale to już taki drobny zabieg... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Też tak myślałem,ale wtedy nie byłby potrzebny koncept,bo moim zdanie połączenie tych dwóch małych kostek dałoby takiego ala concepta. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

 


Czekam na zdjęcia z przygotowań. Kiedy ma odbyć się pokaz?


W Styczniu ok. 16-stego.


Ale te małe kostki mają dużą dynamikę i jakby ustawił w odległości ok.2m to wtedy by powstał lepszy efekt :D



No własnie też mi sie tak wydaje i do tego 2 wyrzutnie o tych samych efektach,  bo magic key zaburzy mi efekty concepta B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ale ustawiając Concept + Keya masz i dużą szybkostrzelność i większe efekty, Concept jest lepszy od cudaka, Concepta miałem na Sylwestra więc wiem. Nie wiem jak Ty. Dając przed Everestem te 2 mniejsze kostki szybkostrzelność będzie taka sama jak przy Concepcie i Keyu tyle że w tym drugim rozwiązaniu będą większe efekty. Concept jest najlepszą wyrzutnią strzelającą w układzie I z tego zestawu więc to ona powinna iść przed FANką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ale ustawiając Concept + Keya masz i dużą szybkostrzelność i większe efekty, Concept jest lepszy od cudaka, Concepta miałem na Sylwestra więc wiem. Nie wiem jak Ty. Dając przed Everestem te 2 mniejsze kostki szybkostrzelność będzie taka sama jak przy Concepcie i Keyu tyle że w tym drugim rozwiązaniu będą większe efekty. Concept jest najlepszą wyrzutnią strzelającą w układzie I z tego zestawu więc to ona powinna iść przed FANką

OK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak,ale jemu nie zależy nasz szybkostrzelności tylko na nie zniszczeniu efektów.Moim zdaniem jednak concept pózniej 2 magiki odpalone w jedankowym czasie w odległości np.ok 2-3m i te efekt się złączą i powstanie duża całośc.Ale ja już nie wiem,jak uważasz,ale ja się już nie udzielam i słuchaj firwerkomana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...