Skocz do zawartości

20.06.2010 - Warszawa - Dni Targówka


Bartosz

Rekomendowane odpowiedzi

Okazja - Dni Targówka 2010
Miejsce - Park Bródnowski w Warszawie
Godzina - 21.30
Wykonawca - Surex
Długość pokazu - 5:10min.
Link do obejrzenia filmu na YouTube -



Zacznę od tego, że pokaz był strzelony o co najmniej pół godziny za wcześnie. Widna pora sprawiła, że odbiór sztucznych ogni był gorszy niż to jest zazwyczaj. A sam pokaz składał się z 3 części. Każda z innym podkładem muzycznym i zakończona finałem, z czego ten ostatni oczywiście najbardziej efektowny. Surex nie zaprezentował raczej nowego materiału, bardziej postawił na ten sprawdzony. Ciekawie wg mnie wyglądały złote wierzby zakończone cracklingiem i czerwone peonie zakończone trzeszczeniem. Na finał Surex nie strzelił nic nowego. Jak zwykle dużo złota i brokatu w towarzystwie salutów. Owszem - wygląda to bardzo efektownie ale czy firmie brakuje pomysłu na inny finał? Synchronizacja fajerwerków z muzyką oczywiście bez zastrzeżeń.
Podsumowując - Surex przedstawił ładny pokaz ale bez rewelacji. Niczym mnie nie zaskoczył

Różnorodność efektów - 7/10
Zastosowane efekty - 8/10
Podkład muzyczny - 10/10
Synchronizacja z muzyką- 10/10
Finał - 8,5/10
Ogólne wrażenia - 8/10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ten pokaz był ok. Widać że Surex mimo małego funduszu potrafi zrealizować show przy którym będą głosy łooo, łał itp. Myślę że właśnie budżet nie pozwolił na eksperymenty jeżeli chodzi o efekty. Była część za ładnymi wyrzutniami i finał po którym nie było wątpliwości że to już jest koniec. Fajnym efektem były bomby Salute. Dowodem na mały budżet jest część z czerwonymi stroboskopami które jak dla mnie nie powaliły efektem, wolę raczej tradycyjne :D Była część dla Single Shotów a to duży plus jak dla mnie.

Film: wkrótce

Zdjęcia z przygotowań http://picasaweb.google.com/107924776708409527140/DniTargowkaPrzygotowanie?feat=directlink

Zdjęcia z pokazu http://picasaweb.google.com/107924776708409527140/DniTargowka#

Wybrałem te lepsze z powodu pory pokazu nie za ładne są. W ogóle co za debil wpadł na przesuniecie pokazu o 30 minut i strzelanie przed zmrokiem!!! Jednak tego nie będę brał pod uwagę w mojej ocenie bo było to niezależne od firmy.

Moja ocena 8-/10


Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...