Skocz do zawartości

19.06.2010 - Warszawa - Dni Ursynowa


Bartosz

Rekomendowane odpowiedzi

Okazja - Dni Ursynowa 2010
Miejsce - park im. R. Kozłowskiego w Warszawie
Godzina - 22.20
Wykonawca - Jurand Promotion
Długość pokazu - 6:20min.
Link do obejrzenia filmu na YouTube -



Z całą pewnością mogę stwierdzić, że był to najlepszy pokaz jaki oglądałem w wykonaniu firmy Jurand Promotion.
Przez ponad 6 minut można było podziwiać bomby, rzymskie ognie ale nie zabrakło także baterii. Fajerwerkom towarzyszyła muzyka F. Chopina w nowoczesnej aranżacji, która momentami była nawet nieźle połączona z wybuchającymi ogniami. Na niebie można było zobaczyć głównie popularne efekty, ale wśród nich nie zabrakło takich, które wzbudziły podziw u widzów. Mi spodobała się czerwona peonia przechodząca w niebieski z migotaniem w środku. Ciekawym efektem była również bomba Red Sunflower to Green, lecz szkoda że pojawiła się tylko taka jedna. Największy zachwyt wzbudziła jednak inna bomba - złota wierzba z niebieskim środkiem, zakończona cracklingiem. Jej efekt był naprawdę piękny. Ładnie zaprezentowały się także szelki Coco Tree w/ Strobe Pistil. Pokaz natomiast zakończyły złote, długo opadające wierzby. Finały Juranda są niestety albo spóźnione, albo za wcześnie. Tym razem wg mnie finał był nieco za wcześnie.
Ogólnie rzecz biorąc - naprawdę udany pokaz. Minimalne wykorzystanie baterii myślę, że było dobrym rozwiązaniem.

Różnorodność efektów - 9/10
Zastosowane efekty - 8/10
Podkład muzyczny - 9/10
Synchronizacja z muzyką- 6/10
Finał - 8/10
Ogólne wrażenia - 8,5/10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaz nad ursynowskim niebem zrobił na mnie dobre wrażenie. Zdecydowaną większość pokazu mogliśmy podziwiać bomby, które dobrze się prezentowały. Co do efektów to tak jak Bartosz napisał ładna była bomba Red Peony to Blue w/ Strobo Pistl. Były momenty wolniejsze czyli rzymskie ognie jak i trochę szybsze. Oprócz tego były Green Wave, Blue Peony to Red Wave. Na finał trochę Craclingu i Brocade Crown.

Zdjęcia z przygotowań: http://picasaweb.google.com/107924776708409527140/DniUrsynowaPrzygotowanie?feat=directlink

Zdjęcia z pokazu http://picasaweb.google.com/107924776708409527140/DniUrsynowa?feat=directlink

Ja się baterii nie dopatrzyłem tylko wachlarze z rzymskich ogni ;)

Moja ocena 8.5/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...