Skocz do zawartości

18.06.2010 - Łomianki - Festyn w Łomiankach


firawerkoman

Rekomendowane odpowiedzi

Data – 18.06.2010
Okazja – Zakończenie festynu w Łomiankach
Miejsce - Boisko przy ICDS
Godzina – 22:20
Wykonawca -??
Długość pokazu – prawie 9 minut
Film -


Zdjęcia: część http://img709.imageshack.us/gal.php?g=img3752p.jpg

A tutaj wszystkie zdjęcia z pokazu do pobrania dla chętnych http://www.przeklej.pl/plik/dni-lomianek-18-06-zip-0018f931m03p może nie wszystkie się udały ale myślę że część jest ok.



Komentarz: Po zakończeniu koncertu Patrycji Markowskiej mogliśmy zobaczyć nad Łomianeckim niebem pokaz. Pierwsze wrażenie po zakończeniu to "ale długi". 9 minut w takiej mieścinie robiło wrażenie. Wyrzutnie głównie Jorg'a, mogliśmy podziwiać Jw412, Jw408 i Jw2002 nie mówiąc o mniejszych pozycjach. Ta ostatnia nie zrobiła na mnie dużego wrażenia. Efekty bomb były znane nie dopatrzyłem się jakiś wyjątków, trochę monotonne, choć dobrze się prezentowały się Red i Green Palm. Reszta to Peonie i trochę Brokatu. Najgorszy z całego pokazu był finał, którego właściwie nie było. Sekwencja bomb była strzelona jak inne pozostałe a podkład cały czas grał. Tak jak napisałem muzyka była tylko podkładem nie dopatrzyłem się jakiegoś zgrania z nim. Uważam jednak że nic poza finałem nie można zarzucić wykonawcom, oczywiście można było skrócić pokaz chociaż o tą minutę na rzecz finału ale jak się domyślam zamawiający postawili warunek i nie było wyjścia.


Zastosowane efekty: 7/10
Różnorodność efektów: 6.5/10
Kompozycja: 8/10
Podkład muzyczny: 8/10
Finał: 5/10
Wrażenie ogólne: wyciągając średnią wychodzi 6.9 ale ja dam 7.5/10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój film -



Pokaz faktycznie był długi, ale długi nie oznacza lepszy. Wykorzystano sporo baterii i bombek, z których spodobały mi się Coco Tree w/ Strobe Pistil.
Finał był dość ładny, tylko gdyby nie ta muzyka, która dalej grała... Zabrakło mi w pokazie jakiegoś momentu zaskoczenia, któremu zawsze towarzyszy głos zachwytu widzów :P Tutaj czegoś takiego nie było.

Zastosowane efekty - 7/10
Różnorodność efektów - 8/10
Podkład muzyczny - 7/10
Finał - 7/10
Ogólne wrażenia - 7/10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...