Skocz do zawartości

12.06.2010 – Warszawa – Noc zakupów w CH Wileńska


firawerkoman

Rekomendowane odpowiedzi

Data – 12.06.2010
Okazja – Noc Zakupów
Miejsce - CH Wileńska- Praga
Godzina – 23.20
Wykonawca -???
Długość pokazu – 7:45
Film -




Komentarz: Pokaz miły dla oka w większości składający się z bomb lecz nie zabrakło tzw "podkładu" czyli mniejszych wyrzutni na dole. O dopasowaniu efektów do muzyki i zgraniu nie można nic powiedzieć bo go nie było, a szkoda, zdecydowanie lepiej by wyglądał. Były oklepane efekty takie jak Green i Red Strobo, Blue Peony to Red. W między czasie można było ujrzeć Green Peony W/Red Pistl oraz Silver Fish Stars. Jednak największe wrażenie zrobiły na mnie Blue Peony w/ Palm Core. Finał pełen brokatu i Craclingu oraz Salute. Moim zdaniem czas pokazu mogłby zostać skrócony na rzecz większej dynamiki.

Ogólna ocena 7/10

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj film -



Na pierwszy rzut oka widać, że to realizacja Surexa.
Pięknie zaprezentowały się bomby z efektami Strobe i niebieskie peonie przechodzące w czerwień. Na uwagę zasługują także dość rzadkie na pokazach Silver Moving Comets. Spodobały mi się także bomby z efektem czerwonych komet zakończonych salutami. Finał tradycyjny dla tej firmy, ale jak zawsze świetny.
Szkoda jednak, że organizatorzy imprezy nie postarali się o nagłośnienie podczas pokazu. Bez muzyki było tak jakoś "sucho".
Poza tym naprawdę extra! Bomby, baterie, wachlarze - wszystko wyglądało super.

Zastosowane efekty - 10/10
Różnorodność efektów - 10/10
Finał - 10/10
Ogólne wrażenia - 9,5/10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać nasze oceny znacząco się różnią, ja uzasadniam tak: brak muzyki- duży minus, mała dynamika jak już pisałem.

Stałeś niemalże obok mnie :) ja stałem opart o tą nieszczęsną lampę :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety Surex w tym roku znacznie obniżył loty. W tym pokazie można zaobserwować stary, nudny schemat bomba z prawej bomba z lewj strzelane rzadko i pojedynczo czasem na tle wyrzutni. Tylko sam dobór efektów był dobry. Moja ocena 5/10

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...