Skocz do zawartości

22.05.2010 - Warszawa - Święto Rembertowa


Bartosz

Rekomendowane odpowiedzi

Okazja - Święto Rembertowa 2010
Miejsce - park przy ul. Strażackiej w W-wie
Godzina - 22.05
Wykonawca - Tropic
Długość pokazu - 5:00min.
Link do obejrzenia filmu na YouTube -



Widać, że firma Tropic skorzystała już ze sprawdzonego scenariusza i podobny pokaz mogłem oglądać już w 2008r. w Wieliszewie, czy Jabłonnie. W sumie trochę szkoda, bo wiedziałem co i kiedy będzie. Jednak mimo tego pojawiło się kilka nowych elementów.
Podobały mi się bomby Red Strobe Peony oraz brokatowe korony z czerwonym środkiem przechodzące w migotanie.
Pamiętając pokazy z Wieliszewa i Jabłonny, czekałem na finał, bo wtedy był on naprawdę niezły. Tym razem wypadł jednak trochę słabiej,
ale bardzo spodobały mi się dwie ostatnie bomby.
Synchronizacja fajerwerków z muzyką tradycyjnie bardzo dobra.

Różnorodność efektów - 8/10
Podkład muzyczny - 9/10
Synchronizacja z muzyką - 9/10
Finał - 8/10
Ogólne wrażenia - 8/10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze pięknie wyszły crackling tails dodawane do niektórych bomb. Miałem je okazje oglądać na pokazie przy Olimpie IV w Lublinie i wypadły rewelacyjnie. Typowy Tropicowski pokaz, nie ma się do czego przyczepić. No, może finał mógłby być trochę bardziej obfity :) Oczywiście wielki plus za bomby red strobe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niczego sobie pokaz jak na imprezę tej rangi. Ja zwróciłem uwagę na bombki farfalle w. green pistil (ostatni mam zajawkę na bombki typu włoskiego) oraz szelki o efekcie waterfall. Podkład wprawdzie zerżnięty z pokazów Pyro-Artu (Khese od dobrych 4 lat go wykorzystuje), ale ie zmienia faktu, że dobrze zgrywał się z efektami. Zabrakło mi jednak bardziej zaakcentowanego finału i chociażby jednej sekwencji ss. Ale w sumie nie ma się czego czepiać. Oceniać nie będę bo nie widziałem na żywo...

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...