Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

Wyrzutnia finałowa


velibrum

Pytanie

Witajcie!

Koniec zimy, początek wiosny to dobra pora na drobne zakupy, dlatego też zwracam się do Was z prośbą o radę. Chciałbym kupić wyrzutnię finałową o parametrach: 100 strzałów, kaliber 30 mm, układ kątowy. Od razy przejdę do oceny potencjalnych kandydatów:
JW2002 - już miałem
JW731 - zbyt trudno osiągalna
JW303 - robi za mało szału
JW313 - nie podoba mi się
Ogólnie to bardziej skłaniałbym się ku Triplexowi niż Jorge. Niezłe zamieszanie robią kostki takie jak:
TXB587 ( http://www.youtube.com/watch?v=ckwBkOLd2xY&NR=1 )
TXB507 ( http://www.youtube.com/watch?v=M1JMvfxwqR0&feature=related )
TXB481 ( http://www.youtube.com/watch?v=zLhACHJnsqQ&feature=related )
Które z tych trzech podobają Wam się najbardziej? Czy macie może jakieś inne propozycje? Z chęcią je poznam :)

Pozdrawiam i proszę o odpowiedzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Na twoim miejscu wziąłbym TXB587, widziałem ją 2 razy w akcji na żywo i jest naprawdę godna uwagi :) O ile dobrze pamiętam na fm kosztuje coś około 240 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Z tych wyrzutni które podałeś najbardziej podoba mi się TXB587, głównie ze względu na ładne komety, bo co prawda film jest w nie najlepszej jakości ale na żywo zapewne wyrzutnia jest piękna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość DreSzCzyK

Wyrzutnia U31483 Może i kusi niższa ceną, ale stasznie jest wolna... Takie moje zdanie..
Proponuje ci kupić coś szybkiego atrakcyjnego i ogólnie zajebistego :D Oczywiście TXB587

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W pokazie chcę uwzględnić większość możliwych dla amatora układów strzelania i efektów. Będą momenty wolniejsze, do czego potrzebna będzie U31483. Mając na myśli że jest 3x tańsza od konkurenta miałem na myśli to, że można kupić 3 takie baterie :)
Głosy padają głównie na TXB587, co skłania mnie coraz bardziej ku tej wyrzutni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

TXB587 jest cienka. Jakbyś wziął TXB507 miałbyś efekt pod względem ilości i dynamiki podobny a nawet lepszy i w dodatku trochę koloru. TXB587 jakaś taka za bardzo blada :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

TXB587 jest cienka. Jakbyś wziął TXB507 miałbyś efekt pod względem ilości i dynamiki podobny a nawet lepszy i w dodatku trochę koloru. TXB587 jakaś taka za bardzo blada :rolleyes:


Mpiwowski ona nie jest blada tylko film jest słaby :)
6:23 masz txb587
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...