Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

Stuff 2010/2011


Arturo :)

Pytanie

Witam,
Chciałbym abyście pomogli ułożyc mi stuff, a dokładnie same wyrzutnie, bo nie wiem jakie wybrac a chce żeby były jak najlepiej dobrane i żeby robiły duże wrażenie na mnie jak i na widzach :) Chciałem jakąś jedną fajną żeby nadawała się na finał.Osobiście podobają mi się takie:jw165,jw401,jw402,jw413,B8 oraz TB240.Na same wyrzutnie chce przeznaczyc ok.450zł.Jeszcze jedno,tylko proszę nie mówic, że wszystko może diametralnie ulec zmianie,bo zdaje sobie z tego sprawę.Proszę aby każdy wyraził swoją opinie i sugestje. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

1x SATURN MISSILES - JW02
1x TXB611 - STARS RAIN
1x BABEL - SM9880
1x RED METEOR SM9882 (łączone z babelem).
1x CUDAK BATTERY - JW25
1x BORNEO - JW26
1x SHOW OF FIREWORKS JW90
1x TXB592 - SKY BROCADE
1x BLACK CAT - JW42
1x SHOW OF FIREWORKS - JW402 - Na Finał

Nie liczyłem ile to wyszło coś właśnie w granicach 450 zł w moich sugestiach.

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dobra dobra, podaj nam gdzie chcesz kupić, i jakie są produkty w tym sklepie, oczywiście nie mówię tu o internetowych. Osobiście polecam Ci dwa fajerwerkimarket.pl i fajerwerki-net.pl


Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W tym tygodniu chcę zamówic na fm,ale jeżeli jest wyprzedaż to pomyślałem, że jednak zamówię za ok.270zł bo jeszcze jakieś duperelki,rakiety itp. będe musiał dokupic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Moim zdaniem to zła decyzja, obcięcie kosztów na wyrzutniach to kiepska myśl, kup te wyrzutnie za 400 PLN a za resztę duperele. Do grudnia na pewno uzbierasz dodatkowe 100 - 150 pln na rakiety itp.

To jaka decyzja?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

JW165 Imagine!!!! WYPRZEDAŻ!!! 119.99
TXB604 - MAGMA!!! WYPRZEDAŻ!!! 8.80
TXB602 Backyard Fun!!!WYPRZEDAŻ!!! 8.80
TXB605 - SKY BUSTER!!! WYPRZEDAŻ!!! 8.80
TXB603 - THE MAGIC KEY!!! 8.80
P7212 - EUROPA!!! SZOK CENA!!! 12.99
TXB798 - CONCEPT!!! WYPRZEDAŻ!!! 19.00
JW4057 LILY MAGNOLIA !!!! WYPRZEDAŻ!!!! 17.00
JW26 Katmandu!!!! WYPRZEDAŻ!!!! 19.99
JW4055 - MONT EVEREST!!! WYPRZEDAŻ!!! 33.00
TXB592 - SKY BROCADE!!!WYPRZEDAŻ!!! 47.99
EXCLUSIVE COLLECTION - JW2001 99.99


Razem do zapłaty 429.15 PLN (wliczona przesyłka)


Co Ty na to?

Jak dojdzie paczka to bardzo prosimy o zdjęcia zestawu...


Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dziękuje Wam za pomoc,bo oba plany były bardzo dobre.Firawerkoman wybiorę Twój plan lecz nie obraź się bo chce wyrzucić TXB602,TXB603,TXB605 oraz jw2001 i wstawić coś innego...bo nie zabardzo mi się nie podobają ;/ A tak plan jest super :D A no i czy jw165 zrobi duże wrażenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Moim zdaniem te małe wyrzutnie są bardzo fajne, ale może mamy inny gust. Jednak pomyślałem że ta U31483 Quattro Generazioni będzie lepsza, po prostu ma więcej strzałów... Ja te małe wyrzutnie sprawdziłem i wiem że są świetne ale jak Tobie się nie podobają to nie zmuszam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Może i to prawda że mamy inne gusta bo mi osobiście U31483 Quattro Generazioni tak sobie się podoba,ale wiadomo na żywo to zupełnie co innego i tak samo może byc z tymi małymi.Nie wiem jeszcze się zastanowię bo mam jeszcze kilka dni,a fotkę napewno zapodam :).Jeszcze raz dziękuję.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak myślicie dobry wybór gdybym wziął;
x1-TXB611 - STARS RAIN(9zł)
x1-BABEL - SM9880(11zł)
x1-RED METEOR SM9882(12zł)
x1-CUDAK BATTERY - JW25(22zł)
x2-litle palm-TXB422(5,50zł)
x1
x1-jw401
-jw2000(na filmie firawerkomana wygląda bardzo ładnie bo ma takie "żywe kolory" ;)
Powiedzcie szybko bo chce dziś zamawiać :P
RAZem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

x1-TXB611 - STARS RAIN(9zł) - źle
x1-BABEL - SM9880(11zł) - źle
x1-RED METEOR SM9882(12zł) - źle

TXB645 Color Wave - dobrze
2520 PURPLE TAIL - dobrze
TXB498 The Magic Key - dobrze

jw2000 - źle
TXB475 - dobrze

CUDAK BATTERY - JW25 - źle
TXB798 Concept - dobrze

Zaufaj mi, z tego wyboru będziesz o wiele bardziej zadowolony. Im mniej Jorga, a więcej Triplexa tym lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No dobra nie wezmę jw2000 RED METEORa ale co chcesz od cudaka i Babela?Przecież są dobre i tanie.No z painting sky color wave i purple tail jest nawet ładne ale czemu nie chcesz abym brał jorge?A jak z tym jw401?Bo mi się podoba nawet ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Miałem babela w sylwestra 08/09 i nie spełnił postawionych mu oczekiwań. Porównując jego rozpryski np. do Color Wave, który wypadł zachwycająco, wybrałbym wyrzutnię z Triplexa. Do cudaka nic nie mam, ale time rain występujący w TXB798 również przebił moim zdaniem cudaka, co stwierdzam po odpaleniu w przeszłości obu tych baterii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No dobra to jeżeli tak to możesz mi wybrać jak najlepsze wyrzutnie z tripla no i z jorge.Ale czy na finał bedzie dobrze jak wybiore jw401?Bo mi się podoba,bo zajmuje całe niebo i jest aż 7 salw.No i jak możesz to z tych promocji teraz.Ale muszą być tam cudak i babel,txb611.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja miałem JW401 po raz kolejny z rzędu. I powiem ci, że jak zwykle spisała się bardzo dobrze. Można powiedzieć, że to jedna z lepszych baterii i można spokojnie ją brać w ciemno. Póki co każdemu się podobała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dobra no to nie wiem czy wybrałem dobrze czy żle, ale wziąłem to:
TXB332 - Gwizdki Mega 4.99 PLN
TXB422 - LITTLE PALM TREE 5.50 PLN x2=11 PLN
TXB603 - THE MAGIC KEY 8.80 PLN
TXB611 - STARS RAIN 9.00 PLN
SM9880-Babel 10.99 PLN
CUDAK BATTERY - JW25 21.99 PLN
TXB217 - LEO 22.99 PLN
EXCLUSIVE COLLECTION - 139.00 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...