Skocz do zawartości

[FILMY I ZDJĘCIA] Pokazy Sylwestrowe 2009/2010 - mpiwowski


mpiwowski

Rekomendowane odpowiedzi

A co to w ogóle za system odpalający był? 12 kanałowy - wiem :razz: Może jakieś foty, opis? Szukałem, lecz nie znalazłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to w ogóle za system odpalający był? 12 kanałowy - wiem :razz: Może jakieś foty, opis? Szukałem, lecz nie znalazłem...


Zgadzam się z kolega można by dostać więcej informacje o systemie odpalającym ??????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to w ogóle za system odpalający był? 12 kanałowy - wiem :razz: Może jakieś foty, opis? Szukałem, lecz nie znalazłem...


Zgadzam się z kolega można by dostać więcej informacje o systemie odpalającym ??????


serwerku(tak wnioskuje z IP) wydaje mi sie ze to chinska skrzynka z triplexu - u Ciebei an forum tego niepodali o wiadomosci...?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh powiedz o co chodzi a nie usuwasz moje posty :roll:


jezu napisalem Ci jaki system to jest... czego wiecej chcesz..?
to nie temat do takich dyskusji..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pokaz wyszedł bardzo ładnie , szczególnie , że na finał została użyta wyrzutnia TB231 <WP> o kalibrze 55mm.
Podobnie pokaz mały.Obydwa pokazy zachwycają synchronizacją i brakiem przerw dzięki zastosowaniu elektronicznego systemu odpalania (bez tego się jednak nie obejdzie).

Teraz do wszystkich , którzy porównują ten pokaz do pokazu pro - talent(jeśli tak można nazwać wiedzę i znajomość produktów) kończy się na wybraniu i połączeniu wyrzutni oraz umiejętnym operowaniu palcem wskazującym.
Identyczny efekt przy sprzyjających warunkach pogodowych i dużej ilości wolnego czasu oraz pomocy kolegów można uzyskać poprzez użycie zwykłego lontu(z pewnego źródła , bo jeśli wcześniej służył jako sznurówki to nic z tego nie będzie).

Jeśli chodzi o sam pokaz wyszedł świetnie i tu nie ma się o co sprzeczać , ale jak czytam opinie niektórych i porównywanie do znacznie trudniejszego w zorganizowaniu i większym budżecie pokazu pro to zastanawiam czy jedynym pokazem jaki widzieli to otwarcie biedronki lub lidla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka uwag do twojej wypowiedzi.

TB-231 jest NWP

Co do zrobienia pokazu z lontem. Nie ma szans by za każdym razem się udało, chyba, że porządnie się nałoży efekt jednej wyrzutni na drugą. System jednak wymiata.

Pod koniec mówiłeś o większej realizacji. Owszem już szykuję taką B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Plusy;
-świetny finał
-duża róznorodność efektów
- cały czas coś się dzieje
Minusy;
-troszkę mało kolorków
-wyrzutnie na otwarcie niezbyt z sobą współgrały i pasowały do siebie
-brak niektórych efektów jak na pokaz amatorski za taki budzet
- myślę, że baterie można ułozyc było w troszke innej kolejości i widowisko wyzwalałoby wieksze emocje

Moja ocena;
75/100

PS; oceniałem duży pokaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem minusu - troszkę mało kolorków. Jak spokojnie można znaleźć każdy kolor właśnie. Coś ci się chyba pomyliło :mellow:

PS: Miały w ten pokaz dojść jeszcze 2 baterie ale coś się zwaliło (brokat i crackling)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...