Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
OoOmen

Gdzie kupię paczkę FP3 w Bydgoszczy?

Question

Witam.

Mam pytanie do mieszkańców Bydgoszczy. Mianowicie gdzie mogę kupić FP3 za przyzwoitą cenę?

Proszę o odpowiedź, najlepiej w miarę możliwości szybką. Pozdrawiam.

18 answers to this question

Recommended Posts

• 0

O jeny.. dobra. To tak: w Fordonie na rogu skrzyżowania skarżyńskiego - twardzickiego jest rynek. Sprzedają tam FP3

• 0

W Namiotach ; Mianowicie NA Przeciwko Galeri Pomorskiej i Obok Kleina głownej ulicy ;[[ 2 zł /szt ;//

• 0

Ok dzięki.

Nie chcę zakładać kolejnego tematu dotyczącego prawie tego samego więc spytam tu.

Czy wiecie gdzie dostane petardy Grom op.36szt TXP486?

• 0

To blisko mnie, szkoda że wcześniej się tu nie odezwałeś.

A to jest jakiś całoroczny sklep z fajerwerkami?

• 0

Nie jestem tu za bardzo znany wiec sie nie odzywam bo nie daje filmikow ;] , Nie, nie jest całoroczny tylko przed Sylwestrem jak wiekszosc sklepow , ale duzo tam wszystkiego maja , pelno wyrzutni ;] . Na Ul. Szajnochy masz tez jakas taka hurtownie , sa produkty od Jorga :>

P.S Jedynie nie wiem gdzie sa
Achtungi HE0008 ...

• 0

Wiecie gdzie dokładnie znajduje sie ten sklep na Chodkiewicza, na skrzyżowaniu jakiej ulicy lub chociaż jaki numer ulicy?

• 0

Dziwie się że chcesz kupować w sklepach jakiś i straganach,ceny wyższe itp za 10 zł na fajerwerkimarket dostaniesz te petardy a za 6,99 Fp3 small.Moim zdaniem bardziej opłaca kupować sie na fajerwerkimarket i tam zrobić zamówienie na parę paczuszek lub cały stuff.

• 0

Dzięki, ale pytałem się o sklep. Nie stać mnie aby specjalnie składać zamówienie za 30 zł i jeszcze dodatkowe 20 za przesyłkę

• 0

Dla sprostowania !, to nie jest sklep tylko Namiot rozłożony! był w okresie sylwestra..
Niedługo możliwe ze zaczną sprzedawac petardy na przeciwko kauflanda w blokach w sklepie gdzie byla kiedyś wyporzyczalnia ;D

teraz tam są art. sszkolne itp. tam zapewne bedą sprzedawać ;D
może sie ktoś podejsć i zapytac od kiedy ;))

• 0

Dla sprostowania !, to nie jest sklep tylko Namiot rozłożony! był w okresie sylwestra..
Niedługo możliwe ze zaczną sprzedawac petardy na przeciwko kauflanda w blokach w sklepie gdzie byla kiedyś wyporzyczalnia ;D

teraz tam są art. sszkolne itp. tam zapewne bedą sprzedawać ;D
może sie ktoś podejsć i zapytac od kiedy ;))

Nie pisałem o namiocie, no chyba, że zaszło jakieś nieporozumienie. Ten koło Kauflandu to masz na myśli ten w fordonie, na skarżyńskiego? Bo wiem, że tam też sprzedają.

• 0

To nie jest żaden namiot , tylko normalny sklepik jak kiosk :] . On jest obok Asa zawsze...
Przynajmniej tanio jest bo 13zl za paczke 20szt :D

• 0

Mogę powiedzieć, że FP3 znajduje się w RR i na przeciwko w sklepie DIUNA, ale aż za 1zł za sztukę czyli 20zł za paczkę.
EDIT: Zmienili cenę na 1.50zł ^_^

• 0

Nie licz na to że coś Ci opuszczą. Musiałbyś kupić u nich za większą sumę żeby zeszli z ceny, no chyba że masz tam kogoś znajomego :P

• 0

Nie licz na to że coś Ci opuszczą. Musiałbyś kupić u nich za większą sumę żeby zeszli z ceny, no chyba że masz tam kogoś znajomego :P

Nie wiem, ale warto się potargować. Po za tym robisz offtop.

• 0
Guest zygu

W tym sklepie koło asa sa tp2 podobne do fp3, za sztuke zaplacisz 1.5 , a za opakowanie (20 szt.)18 zl