Skocz do zawartości
  • 0

Zapalniczka za 40zl co o niej sądzicie


Bandit1992

Pytanie

Zapalniczka Firmowa KORSARZ , kosztuje 40zl , ale czy ktoś może się o niej wypowiedzieć , dostałem ją w gratisie i jestem ciekaw co to za produkt ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

http://www.fajerwerki-korsarz.pl/sklep/ind...t&Itemid=45

To jest zwykła zapalniczka beznzynowa, z tym, że ma logo firmy. Nie jest to zippo na pewno. Kup sobie najtańszą w kiosku, 2-3sztuki (koszt 5zł) i benzyne za dychę i masz o wiele lepszy zestaw. Sam mam kilka zapalniczek benzynowych i bardzo jestem zadowolony, są fajne tricki do nich, nie gasną na dużym wietrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wiesz, skoro on to dostał w prezencie, to nawet fajnie, z tym, że będzie musiał benzynę dolewać ale to "pan Pikuś" :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No przecież ma - logo na obudowie :smile: Ty wiesz ile wygrawerowanie tego kosztuje? :smile: Tak samo, jak kurtka z logo Jorge na plecach kosztowała (kiedyś, jak pytałem o nią) ponad 200zł. Dla porównania, ceny kurtek renomowanych firm zaczynają się od 150zł.

Wiesz, ta zapalniczka za pewne nie różni się niczym od trzykrotnie tańszej żarowej z kiosku poza tym, że na tej drugiej nie ma logo. Opis, jaki przy niej umieścili za pewne ma na celu zwabić prostego człowieka, który pomyśli, że faktycznie musi być jakaś specjalna i kupi. Myślisz, że gdyby faktycznie była tyle warta, to dali by Ci ją jako gratis? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
No przecież ma - logo na obudowie :smile: Ty wiesz ile wygrawerowanie tego kosztuje? :smile: Tak samo, jak kurtka z logo Jorge na plecach kosztowała (kiedyś, jak pytałem o nią) ponad 200zł. Dla porównania, ceny kurtek renomowanych firm zaczynają się od 150zł.

Wiesz, ta zapalniczka za pewne nie różni się niczym od trzykrotnie tańszej żarowej z kiosku poza tym, że na tej drugiej nie ma logo. Opis, jaki przy niej umieścili za pewne ma na celu zwabić prostego człowieka, który pomyśli, że faktycznie musi być jakaś specjalna i kupi. Myślisz, że gdyby faktycznie była tyle warta, to dali by Ci ją jako gratis? :wink:

To nie jest zapalniczka żarowa :shock:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...