Skocz do zawartości
  • 0

Mam pytanie ??


?.B

Pytanie

Kupiłem na necie kilka zestawów i wyrzutni mama je po raz pierwszy i jestem ciekawy czy są dobre??Macie jakieś filmiki??
:arrow: Extreme B11
:arrow: Extreme B4
:arrow: Zestew Extreme A1
:arrow: Zestaw Extreme A6
:arrow: Zestaw Extreme A4
:arrow: I rzymskie Ognie 2 szt. Extreme RC1

I zastanawiam się czy dokupić wyrzutnie-
:arrow: Extreme B7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Tak kupiłem moja stara pracuje w Tesco jako kierownik działów przemysłowych i jak zamawiali czy coś to mi dała spis i tak mi przysłali do domu te fajerwerki.

[ Dodano: 2009-12-22, 14:12 ]
A teraz z innej beczki pytanko? Czy uda mi się wulkan z zimnych ogni ??? Co można tam dodać dla lepszego efektu ??Coś ogólnie dostępnego. :smile: :smile: :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
[ Dodano: 2009-12-22, 14:12 ]
A teraz z innej beczki pytanko? Czy uda mi się wulkan z zimnych ogni ??? Co można tam dodać dla lepszego efektu ??Coś ogólnie dostępnego. :smile: :smile: :idea:

Wydaje mi się, że nie jest to pytanie na to forum, ale niektórzy użytkownicy mogą Ci na te pytanie odpowiedzieć (nie mówię o sobie). Z tego co pamiętam to nie da rady czegoś takiego zrobić. Mieszanka po "upchaniu" w korpus raczej wybuchnie niż będzie sypać iskrami. Ale mówie, ekspertem nie jestem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

tak jak napisał Paul ... ja to zrobilem rok temu niby wszystko ladnie pieknie juz sie wszystko zapalało i nagle przygaslo odczekałem chwilke a tu nagle BOOOMM rozsadzilo korpus i byla wielka kupa iskier .... dobrze ze nie podszedłem do tego xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

:grin: cóż wyrzutnie Extreme B7 miałem rok temu kupowałem ja w ciemno ! nie polecam ! :oops: :mrgreen: jak by trzy takie podłaczyc to idealne na srodek pokazu :roll: małe rozpryski :lol: za to 150 zł mozna kupic o wiele fajniejsza wyrzutnie :mrgreen: np Hesti w Selgrosie :mrgreen: albo 2 fajne mozdzierze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...