Skocz do zawartości

[Test] ATN3 Achtung od Jorge vs. HE0008 Duży Achtung z Hesti


FireMan

Rekomendowane odpowiedzi

Porównanie największych petard dostępnych w Polsce od Jorge i Hesti.
Zakładam nowy temat , ponieważ toczy się kilka dyskusji w kilku tematach , a ja dysponuje filmem i...doświadczeniem :razz:
Achtung od Jorge jest mniejszy niż ten z Hesti , co przekłada się na ich moc.
Petardy były testowane na otwartej przestrzeni , film kręcony z około 150m przy otwartych oknach.
Do oglądania polecam użyć słuchawek , wtedy różnica w jakości dźwięku jest spora , co umożliwia porównać moc obydwu petard.

Mój wniosek jest taki :
Achtung od Jorge odpalony jako pierwszy(oczekiwałem po nim naprawdę mocnego grzmotu) po prostu przywalił jak K0204 , co zupełnie mnie zdziwiło(test został powtórzony na drugiej petardzie , w celu wyeliminowania możliwości wady fabrycznej).
Achtung z Hesti walnął nieznacznie mocniej , lecz bass powstały "z wybuchu" był naprawdę potężny (aż szyby zadrżały).
Później[niestety nie ma tego na filmie] została odpalona FP3New od Jorge , która dorównała , a nawet przegoniła obydwie w/w petardy.

Film :



- FP3 New
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061

Śmieszny jesteś ty i twój cały "test"......to nie były achtungi to po pierwsze.Po drugie to huk tego super "testu" to nic.A po trzecie i czwarte to kamil i mpi ciągle mówią ze huku nie da się nagrać. :mad:A jeśli to nawet to miałeś jakieś gówno a nie prawdziwe ATN3 z Jorge,mam ATN3 I HE0008 są takie same. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Później[niestety nie ma tego na filmie] została odpalona FP3New od Jorge , która dorównała , a nawet przegoniła obydwie w/w petardy.


Czy FP3NEW też była odpalana w odległości 150 m ?

Miałem okazje słyszeć i FP3NEW i ATN3 i napewno nie były porównywalne !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061
Później[niestety nie ma tego na filmie] została odpalona FP3New od Jorge , która dorównała , a nawet przegoniła obydwie w/w petardy.


Czy FP3NEW też była odpalana w odległości 150 m ?

Miałem okazje słyszeć i FP3NEW i ATN3 i napewno nie były porównywalne !



Kolejny dowód ze FIREMAN ściemnia :idea: Zaraz pewnie Fireman napisze że porównał Piccolo do ATN3 i dla niego Piccolo jest lepsze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061
FM ty te petardy do śniegu wrzuciłeś?? Bo jak tak to wiesz cały test można sobie wsadzić w d :wink:


Właśnie.A to że odpalał w sniegu jest pewne bo w całej POLSCE jest śnieg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karmel takie teksty to sobie możesz do kolegów z pierwszej gimnazjum w stylu JP mówić , a nie dorosłych ludzi w miejscu publicznym.
Po drugie dziwi mnie , że załoga karmi kolejnego trolla od TP zamiast banować w momencie , wtedy chociaż pozostaję uraz na kilka lat.
Sądząc po wieku to sam jesteś na etapie pikolaków , a achtunga to może na wystawie u gościa z bazaru widziałeś.

Teraz do saek`a i mpiwowskiego :
Petardy stały pionowo i wszystkie były odpalane w tym samym miejscu , z tej samej odległości(dzisiaj może zrobię jeszcze film FP3 z daleka).
Jak już było powiedziane , żaden film nie odzwierciedli huku , ale chociaż w małym stopniu może zobrazować różnice(ale do tego potrzebne są słuchawki , które mają chociaż średnie podbicie basu) , ale niektóre dzieci w wieku 13 lat nie potrafią jeszcze czytać ze zrozumieniem pierwszego postu.

Jeszcze dwie fotki porównawcze :

http://i50.tinypic.com/2z6xn5j.jpg
http://i45.tinypic.com/34sntb4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061
karmel takie teksty to sobie możesz do kolegów z pierwszej gimnazjum w stylu JP mówić , a nie dorosłych ludzi w miejscu publicznym.
Po drugie dziwi mnie , że załoga karmi kolejnego trolla od TP zamiast banować w momencie , wtedy chociaż pozostaję uraz na kilka lat.
Sądząc po wieku to sam jesteś na etapie pikolaków , a achtunga to może na wystawie u gościa z bazaru widziałeś.

Teraz do saek`a i mpiwowskiego :
Petardy stały pionowo i wszystkie były odpalane w tym samym miejscu , z tej samej odległości(dzisiaj może zrobię jeszcze film FP3 z daleka).
Jak już było powiedziane , żaden film nie odzwierciedli huku , ale chociaż w małym stopniu może zobrazować różnice(ale do tego potrzebne są słuchawki , które mają chociaż średnie podbicie basu) , ale niektóre dzieci w wieku 13 lat nie potrafią jeszcze czytać ze zrozumieniem pierwszego postu.

Jeszcze dwie fotki porównawcze :

http://i50.tinypic.com/2z6xn5j.jpg
http://i45.tinypic.com/34sntb4.jpg



Tak tylko to nie ja mam 3 ostrzeżenia za przezywanie.Uwież mi miałem już trochę achtungów więc nie gadaj głupot.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...