Skocz do zawartości
  • 0

hestia wulkan


beatkaaa

Pytanie

Witam. Zakupiliśmy dziś z bratem rtoche fajerwerkow na sylwestra, z wiekszoscia jest wszystko ok. Kupilismy duzy wulkan ale problem jest w tym, ze nigdzie na wierzchu nie widać lontu do podpalenia. kupilismy pierwszy raz takie coś. moze go sie podpala jakoś inaczej niz przez lont? jak ktos wie o co chodzi to proszę powiedziec gdzie go podpalić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Temat powinnaś napisać w dziale pomoc, niech jakiś mod to przeniesie.
A swoją drogą, masz może możliwość zrobienia zdjęcia tego? To troche łatwiej byłoby nam coś powiedzieć.
Lont powinien być zawsze na czubku wulkanu, może jest jakoś obklejony, że go nie widać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Być może, że odpala się ten wulkan od siarki, czy od czegoś takiego.Spójrz, czy nie ma na czubku czegoś, co można podpalić.
Ale tak, jak Kamil napisał-daj zdjęcie i wtedy można dopiero powiedzieć coś konkretnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No pisałem już, że trzeba to wieczko od góry zdjąć i tam jest lont... Specjalnie jest te przecięcie takie zrobione i to się zdejmuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zdejmuje się taką jak by miseczkę lub pokrywkę, jak kto woli z góry, pod nią jest lont. Widać, że do okoła jest nacięte. Jeśli nie będzie chciało zejść to troszkę "mocniej" to spróbuj zdjąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kupiłas najgorszy wulkan jaki może być ;D miałem go 2 lata temu,szkoda tych 30zł...Tak żeby wyjąć lont trzeba odkrecić górną pokrywke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

a co jest w nim takiego złego? podobno na kilkanaście metrow w gorę moze wystrzelic. to prawda?
kupowałam pierwszy raz. tak naprawde to dopiero od roku z rodziną robimy sylwestra z fajerwerkami, wczesniej tylko ogladaliśmy to co inni puszczali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Maxior już nie psuj smaku ludziom :mrgreen: Ja nigdy jakoś nie przepadałem za wulkanami, ostatni jaki kupiłem w hurtowni SuperPower, miał być taki dobry, a było badziewie, też za 30 zł.
Chodzi mi o to, że miał mieć 5 metrów, a miał max 2.
Ale jak pierwszy raz kupujesz fajerwerki to może Tobie się spodoba, ogólnie zazwyczaj produkty w marketach, jeżeli chodzi o Hestie, mają strasznie zawyżone ceny, to tak na przyszłość, gdyby Ci się spodobało i za rok też byś chciała postrzelać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No co mówie prawde ;] Ogólnie JA nie uważam Hestii za złą firme tylko przydało by sie jej zadbać troche o klientów.Na drugi raz staraj sie kupować wyrzutnie,rakiety z innych firm,a cyrkoblitze czy petardy z Hestii ,każda firma w czymś wypada gorzej,a w czymś lepiej,poczytaj forum i napewno dużo się dowiesz;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ja kupiłam zestaw z hesti, jest w nim kilkanascie rakiet i kilka wyrzutni i wulkanów a ten duży kupilam oddzielnie niby po hurtowej cenie w sklepie ale coś babka chyba prawdy nie mowiła... bo za zestaw i wulkan dalam 150zł a to jednak sporo. Rok temu kupywaliśmy same wyrzutnie też z hesti i nie było tak źle jak na początkujących :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No tak,problem w tym,ze hestia się nigdzie nie reklamuje w sposób pokazywania swoich efektów wyrzutni czy innym wyrobów także jeśli będizesz miała mozliwośc nagrywania to napewno się przyda to przyszłym klientom ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...