Skocz do zawartości

Piotr i Paweł


pires18

Rekomendowane odpowiedzi

Tak w sieci tych marketów fajerwerki sprzedawane będą. Będą to produkty Hestii. Powinny się pojawić w przyszłym tygodniu, przynajmniej w części i niższych cenach, a po Gwiazdce w pełni i cenach wyższych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 rok później...

Byłem dzisiaj w P&P z tego co widziałem to cały towar od Jorge dużo fontann i większych wyrzutni, zestawy były chyba 3 - nie patrzyłem dokładnie ale był na 100% zestaw herkules, sumie to dojść oryginalna oferta bo mimo ,że od Jorge to rzeczy jakich w innych dużych sklepach nie ma cenowo też nie jest źle pamiętam ,że rok temu płaciłem tam za zestaw 28 zł który na stoisku w centrum handlowym kosztował 35.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Byłem dzisiaj w P&P z tego co widziałem to cały towar od Jorge dużo fontann i większych wyrzutni, zestawy były chyba 3 - nie patrzyłem dokładnie ale był na 100% zestaw herkules, sumie to dojść oryginalna oferta bo mimo ,że od Jorge to rzeczy jakich w innych dużych sklepach nie ma cenowo też nie jest źle pamiętam ,że rok temu płaciłem tam za zestaw 28 zł który na stoisku w centrum handlowym kosztował 35.


Po przeczytaniu posta aż z ciekawości przejechałem się do najbliższego p&p i u mnie nic nie było.Obszedłem cały market,sprawdziłem na alkoholach i nic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 2 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...
  • 2 lata później...

W tym roku nie ma gazetki,ale fajerwerki są (super power).To co sobie wynotowałem.

Funky soul 39,99 zł

Need for noise 145 zł

Stroboskopy 3 zł

Love&hate 117 zł

Fajerwerki klubowe 89 zł

Wow 153 zł

Krzysio 145 zł

Były jeszcze jakieś dwa zestawy rakiet,rzymskie ognie i jakieś petardy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mantis zmienił(a) tytuł na Piotr i Paweł

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...