Skocz do zawartości
  • 0

Które rakiety lepsze ?


Lenio

Pytanie

Mam dylemat, nie wiem, które rakiety mam wybrać - R20072 Perfect, czy JR31 Thunder ?
Obydwa zestawy są w tej samej cenie - 27zł i są tej samej wielkości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Broń boże od Thunderów miałem na rok 08/09 bo mi tak na tym forum polecali kupiłem 2 paczki jeszcze do tego objeżdziłem cały szczecin żeby je kupic bo nigdzie ich nie mieli a w sylwka okazało się żę to totalna porażka miałem 2 paczki po 12sztuk czyli 24sztuki w tym z 5 wywaliło na ziemi i następne 5 wyglądalo to jak jakby nie miało się siły wznosci to uniosła się 2m i wystrzeliwała wogóle nawet lot nie był prosty zero wiatru ona leci i nagle mi w dach mojej chaty ... kompletnie na nich się zawiodłem perfektów nie miałem także się nie wypowiem chociaż powiem ci na twoim miejscu bym olał te perfekty jak się nie myle ich w paczce jest 12 sztuk i każda sztuka pewno to samo co thundery i efekt marny ja powiedziałem że nigdy nie kupie takich bo taka paczka kosztuje gdzieś 25zł a moździerz też 25zł i też 12 sztrzałów będziesz miał tylko jak porównasz np.thundery do możdzierza to moździerz jest na całe niebo a thunder tylko taki malutki wybuch i pewno będzie to samo z perfectem więc nie polecam tych rakietek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzisiaj kuzyn powiedział że kupił te perfekty i wystrzelilismy jedną rakiete i jedną szelke z moździerzu Jorge jw47 i wybuch szelki był prawie że na całe niebo nad nami a z perfekta był taki malutki efekt,jak według mnie zamiast takich rakiet to lepiej wziąsc moździerz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Tylko perfecty wchodzą w grę. Thundery ostatnio się popsuły z efektem :???:


No niestety z thunderami chyba nie jest dobrze :cry: za to perfecty silnie polecam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...