Skocz do zawartości
  • 0

Rakietki


DaN

Które rakiety są lepsze?  

41 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • R20072 Perfect
      36
    • JR8 Diabolo
      5


Pytanie

21 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Mozesz porownac sobie filmiki na YT. Perfecty sa nieco lepsze, ale ponad 10 zl drozsze. Polecam JR8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja bym dopłacił te parę złotych i wziął perfecty chociaż diablo też są bardzo dobre jak na swoją cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzięki bardzo. Z tego wynika, że uzbieram jeszcze trochę kasy i kupię to i to :razz: :))
Pozdro - DaN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość karmel5061

To jeszcze ja ci polce rakiety demon trochę tansze od perfektów i mają minimalne mniejszy efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Perfecty nie sa 'nieco drozsze', a drozsze o ponad 10 zl, a to wiecej niz 50 % JR8 diabolo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Powiem ci tak było tak samo rok temu pytałem się o thundery i perfekty wszyscy powiedzieli bierz Thunery to są jedne z najlepszych w tym przediale cenowym itp.kupiłem w tamtym roku 2 paczki straciłem 48zł i powiem ci tak z 24 rakiet,5wystrzeliło na ziemi a z 4 wybuchły z 2m nad ziemią wogóle wiatru nie było a one nie miały stałego toru lotu tylko lecą prosto i nagle w dach mojej chaty ;/
Ogólnie się zawiodłem na tych rakietkach i powiedziałem że już nie kupie ani thunderów,perfektów,diabolo itd. mialem moździerz za 25zł jw47 też było 12 szelek czyli to samo co rakietki i tyle powiem że efekt moździerza był powalający z porównaniem do thunderów i perfektów bo efekt z moździerza był prawie na całe niebo nad nami a thundery gówno a nie efektu dały.Dzisiaj okazało się że kuzyn kupił sobie perfekty i moździerz jw47 i wystrzelilismy po 1 mogliśmy nagrac filmik żeby niektórzy zobaczyli jaki efekt z tego a jaki z tego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Powiem ci tak było tak samo rok temu pytałem się o thundery i perfekty wszyscy powiedzieli bierz Thunery to są jedne z najlepszych w tym przediale cenowym itp.kupiłem w tamtym roku 2 paczki straciłem 48zł i powiem ci tak z 24 rakiet,5wystrzeliło na ziemi a z 4 wybuchły z 2m nad ziemią wogóle wiatru nie było a one nie miały stałego toru lotu tylko lecą prosto i nagle w dach mojej chaty ;/
Ogólnie się zawiodłem na tych rakietkach i powiedziałem że już nie kupie ani thunderów,perfektów,diabolo itd. mialem moździerz za 25zł jw47 też było 12 szelek czyli to samo co rakietki i tyle powiem że efekt moździerza był powalający z porównaniem do thunderów i perfektów bo efekt z moździerza był prawie na całe niebo nad nami a thundery gówno a nie efektu dały.Dzisiaj okazało się że kuzyn kupił sobie perfekty i moździerz jw47 i wystrzelilismy po 1 mogliśmy nagrac filmik żeby niektórzy zobaczyli jaki efekt z tego a jaki z tego...


Lol przecież to normalne że moździerz będzie miał większy efekt jak rakietki Perfect (różne kalibry :wink: ) A co do rakietek perfect to po prostu cudo. Odpaliłem dzisiaj rakietkę z zielonym czubkiem i efekt powalający. Odpalałem także 1 szelkę Pumy i co do wielkości i efektu wygrały oczywiście Perfecty :razz:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja powiem tak ja nie kupie już nigdy tych szajsów typu thunder,perfekt szkoda kasy a przynajmniej w moździerzu jakiś efekt a nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie miałem jeszcze przyjemności odpalać perfectów, ale kupuje je w tym roku. Rakietki Diabolo jr8 kupuję co rok, bo są naprawdę świetne! Efekt można spokojnie porównać do rakiet Voodoo i innych rakiet podobnej wielkości, powiem nawet - Diabolo mają większy efekt. Luxor ma racje - nie ma co porównywać moździerza do tych rakiet (inny kaliber). Z drugiej strony Rafciux też ma rację, moździerz 12 kul w zestawie kosztuje tyle samo (a nawet taniej) co 12 rakiet perfect bądź diabolo. Moździerz ma kilka razy większy kaliber od tych rakietek, można łatwo wywnioskować, że moździerz jest bardziej opłacalny i lepszy. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Ja powiem tak ja nie kupie już nigdy tych szajsów typu thunder,perfekt szkoda kasy a przynajmniej w moździerzu jakiś efekt a nie...


Miales moze po prostu wadliwa serie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No dobra ale z kuzynem wystrzeliliśmy wczoraj szelke z jw47 i perfekta i perfekt się schował w efektach zresztą nawet kaliber szelki mają większe czyli większy efekt,mniejsza cena ilośc ta sama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Oczywiście że perfecty, urozmaicone efekty które zajmują sporo miejsca na niebie.
Diabolo mają prawie ciągle peonie, a 2 rakiety są na starcie zmarnowane (te z efektem ryby) :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
No dobra ale z kuzynem wystrzeliliśmy wczoraj szelke z jw47 i perfekta i perfekt się schował w efektach zresztą nawet kaliber szelki mają większe czyli większy efekt,mniejsza cena ilośc ta sama.

Człowieku, zrozum! Rakiety a moździerz, szelki to zupełnie inne światy!! Weźcie mu coś zróbcie bo mnie już coś trafia, jak czytam jego posty w moich tematach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...