Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

Zakupy do 400 zł


Tomcio

Pytanie

Witam...

Widząc jak wielkim doświadczeniem w kwestii fajerwerków, wykazują się użytkownicy tego farum chciałbym prosić o pomoc przy zakupie. Dysponuję kwotą 400 zł. Interesują mnie w większości wyrzutnie/baterie...Ilość czy jakość ? Bardziej skłaniam się ku jakości efektów aczkolwiek chciałbym postrzelać więcej niż minute :) Słucham Waszym propozycji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ze względu na nawał pracy, zdecyduje się raczej na sklep internetowy...Który - tego jeszcze nie wiem...Polegam na Waszej fachowej opinii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Ze względu na nawał pracy, zdecyduje się raczej na sklep internetowy...Który - tego jeszcze nie wiem...Polegam na Waszej fachowej opinii...


www.fajerwerkimarket.pl - super ceny, super rabaty - POLECAM CI TEN SKLEP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Proponuje takie coś: (zakupy na fajerwerkimarket.pl)

RED METEOR - SM9882
MACRO COSMOS III - SM2126
TXB800 - KWANT
BIG BANG PLUTON - JW05
TXB798 - CONCEPT
SHOW OF FIREWORKS - JW90
NEW GENERATION 13 - JW69
P7677 FAN PALMS
SHOW OF FIREWORKS - JW408

razem 432zł (412zł + gratis 20zł) Musisz tylko 12zł dorzucić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Na http://fajerwerkimarket.pl będzie promocja -30% które możesz wykorzystać w towarze więc będziesz mógł coś kupić za 120 zł EXTRA!! co więcej będziesz chyba mógł skorzystać z ich promocji na zakupy od 200 do 500 zł tzn będziesz mógł coś dobrać za 20 zł! co daje darmowy stuff za 140 zł! tutaj jest link gdzie pokazane jest odliczanie tzn kiedy będzie trwała promocja:

http://www.livecountdown.com/countdowncloc...n.aspx?id=16708

Dzisiaj jak widać nie ma jeszcze tej promocji :) ale uwierz mi wysyłkę mają szybką więc nawet jak poczekasz do 20 grudnia to jeszcze przed świętami dostaniesz na luzie wszystkie rzeczy :)

------------------------------------
Ja w tamtym roku zamówiłem 25 grudnia i paczuszka przyszła luzacko :)
------------------------------------

Reasumując płacąc 400 zł za fajerwerki dostaniesz stuffu za 540 zł więc chyba bardzo się opłaca ;)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tak sobie jeszcze myślę że jak kupisz fajerwerki za 400 zł dostajesz promocję -30% i dobierasz rzeczy za 120 zł i teraz jest zagadka czy doliczą Ci to 120 do 400 czy po prostu najpierw odliczą do kwoty 280 i wtedy będziesz mógł dobierać czy zostawią 400 i dadzą Ci dobierać bo wtedy gdy dobierzesz rzeczy za 120 będzie 520 i będziesz mógł skorzystać z promocji 501-1000 zł tzn darmowy stuff za 60 zł :) Wtedy wyjdzie że za 400 zł dostaniesz fajerwerki za 580 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...