Skocz do zawartości
  • 0

TB231 czy Fireworks Best Of Super Show ?


Banba

Pytanie

TB231 czy Fireworks Best Of Super Show ?
:mrgreen: fajnie jak by odpowiedz była z uzasadnieniem albo np plusy i minusy :grin: dzi
Film Tropic TB231
http://www.youtube.com/results?search_quer..._type=&aq=f
Film Hestia Fireworks Best Of Super Show
http://www.youtube.com/user/mybaranowski#p/u
:grin: filmik dzieki koledze z forum :o tam macie chyba 12 szelek

:grin: z góry dzieki wam za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

TB231 to jest wyrzutnia a ten Fireworks best of super show to jest moździerz.
Zależy co wolisz, ja bym wziął moździerz bo wyrzutnie odpalasz tylko raz, pare sekund i koniec.
;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Chyba chodzi o efekt ogólny a nie ilość zabawy. Bo z tą ilością szelek to będzie się bawił i bawił mając marne efekty. a wyrzutnie odpali raz i powali wszystkich na kolana :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Moim zdaniem wszystko zależy od gustu. Ja osobiście wziął bym wyrzutnię. Sądząc po filmikach, które pokazałeś nie miał bym nawet cienia wątpliwości co wybrać. TB-231 ma ładne efekty, moździerz też, ale ja wybrał bym wyrzutnię. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Chyba chodzi o efekt ogólny a nie ilość zabawy. Bo z tą ilością szelek to będzie się bawił i bawił mając marne efekty. a wyrzutnie odpali raz i powali wszystkich na kolana :grin:


Mpi bądź co bądź ale nie mów tylko, że ten moździerz ma brzydkie efekty ;D


W sumie racja... to jest kwestia gustu ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Pierwszy wybór zły, drugi jeszcze gorszy! Trzeba wziąć pod uwagę ceny tych produktów ( Banba napisz po ile możesz kupić obydwa ) i czy chcesz kupić coś jeszcze, czy te wyżej wymienione produkty będą jedynymi w stuffie. Za kilkaset zł można stworzyć zestaw baterii ze znacznie lepszymi efektami niż TB231. Nie należy się tylko sugerować dużym kalibrem. Przy tym budżecie ( zakładając że moździerz albo TB231 to jedyny stuff ) nie ma co się bawić w duże kalibry, bo zabierają one zbyt wiele kasy. Przy większym budżecie owszem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

przeciez banba ma juz czesc stuffu
SHOW OF FIREWORKS - JW410

NEW AGE - JW57

CUDAK BATTERY - JW25

MACRO COSMOS I

MACRO COSMOS III

MACRO COSMOS III

MACRO COSMOS III

TXB611 - STARS RAIN

wystarczy zajrzec do tematu, a tam jest napisane ze planownay budzet to 1200zł wiec mysle ze przy takiej kwocie mozna sie skusic na tb-231 ewentualnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

SHOW OF FIREWORKS - JW410

NEW AGE - JW57

CUDAK BATTERY - JW25

MACRO COSMOS I

MACRO COSMOS III

MACRO COSMOS III

MACRO COSMOS III

TXB611 - STARS RAIN
Dokładnie mam juz pare wyrzutni z Fm :mrgreen: chciałbym zrobić pokaz i własnie potrzebuje czegos duzego na finał :grin: na sam koniec chce dac jeszcze TXB259 - IGNIS
http://www.youtube.com/watch?v=80PTIbgZVfA

:mrgreen:
na korsarzu bede zamawiał

JW1000

Revolution JW163 Kod:JW163

a na Fm tylko czekam na ta znizke 30 % moze jeszcze bedzie xD

RED METEOR Kod:SM9882

TB119 - 4 FUN
film :



3 razy po P7002 TECHNO & REGE

no i jeszcze jakies pierdoły

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a i jak ktos widzia albo słyszał gdzie mozna dostac w Łodzi Victory HE1049 to bym był bardzo wdzieczny :mrgreen: szukałem w Selgrosie i w Realu narazie xD

:grin: wszystkim dziekuje za odpowiedzi hehe i licze na dalsze :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak chcesz czegoś dużego na finał to się nie zastanawiaj tylko bierz TB231, bez kombinowania masz wystrzał za wystrzałem, żeby z moździerza finał zrobić musiałbyś doposażyć się w rurki i najlepiej system do odpalania, żeby nie było przerw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Chyba chodzi o efekt ogólny a nie ilość zabawy. Bo z tą ilością szelek to będzie się bawił i bawił mając marne efekty. a wyrzutnie odpali raz i powali wszystkich na kolana :grin:


Hehe no nie wiem,można połączyć kilka moździerzy,wystarczy znaleść kilka rur takiego samego kalibru i ma się "wyrzutnie".Wyobraź sobie finał z szelkami 4-ro efektowymi wybuchającymi w takiej kolejności w jakiej sobie wymarzysz np,szelka po szelce albo 2 szelki na raz i tez jest niezły pokaz,a dla kogoś kto lubi się tym bawić to dobre rozwiązanie.Poza tym nie wiem ile kosztuje wyrzutnia z Tropica ale moździerz jest w tym roku dużo tańszy i tym samym bardziej opłacalny niż w zeszłym roku.
A co do tych marnych efektów to bym się zastanowił,bo niedawno sam mówiłes,że niektórych efektów z tego moździerza nie znajde w żadnej wyrzutni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

 

:o w zestawie tego mozdzierza jest 6 rur wiec na koniec mozna było by dac te 4 strzałowe szelki do 6 rur xD :mrgreen: wyrzutnia Tropic 440zł a mozdzierz 279zł :mrgreen: :twisted: :twisted: :twisted: :evil: :lol: tylko nie wiadadomo jak to bedzie wygladało wyrzutnia pewniejsza cały czas sie zastanawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W tej wyrzutni masz 100 strzałów tak? W moździerzu masz 106 xD
No dużo czasu Ci nie zostało na podjęcie decyzji...Jedno jest pewne jak wybierzesz wyrzutnie to będziesz zadowolony jak moździerz to tez będziesz zadowolony ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Powinieneś kupić wyrzutnię. Z moździerzem zbyt dużo rzeczy może pójść nie tak jak trzeba, a to ma być finał więc wybór jak dla mnie jest oczywisty... Pokaz bez finału to g a nie pokaz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeśli to ja miał bym wybierać to na finał kupił bym: http://www.youtube.com/re...arch_type=&aq=f cena około 350zł. Co do wcześniejszej rozmowie o moździerzu to moim zdaniem pomimo tego że wyrzutnia ma 6 strzałów mniej i kosztuje więcej, to lepiej jest wziąć wyrzutnie. W zasadzie wtedy będziesz miał pewność że nie będziesz miał żadnych przerw, a jak miał byś wkładać po 6 ładunków, strzał, wybuch i ponowne ładowanie to moim zdaniem to nie będzie zbyt rozsądna opcja. Decyzja należy do Ciebie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

:mrgreen:przeslij jeszcze raz link bo nic nie widac ha xD

[ Dodano: 2009-12-25, 01:12 ]
:roll: jutro musze podjac dezycje :evil: :evil: :lol: pooomocy :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...