Skocz do zawartości

Co zwykli ludzie sądzą na temat fajerwerków


LandsberG

Rekomendowane odpowiedzi

kilka słów od Wujka Nostry

Łatwo dajecie sobą manipulować... zwyły dres czy gówniarz manipuluje Wami jak chce! :D Czym manipuluje? Ano tym, że powie 3 słowa a Ty robisz wrzawę i piszesz coś i myślisz o czymś co ON zapoczątkował. Kumasz? Jego postepowanie wpływa na Twoje. Tak nie ma prawa być. To co on powie ma zostać zlane przez Ciebie od góry do dołu.

Gdy Ci ktoś powie "Ty chuju", uśmiechnij się i powiedz "tylko nie tępy!". Reakcja ludzi jest niesamowita, kopara w dół i totalna konfuzja, a ja mam nieziemskie brechty! Kilka razy tak zareagujesz na "obrazę"* i stanie się to nawykiem i zrozumiesz o czym mówię.

*w "" bo nie ma czegoś takiego jak obraza. Kilka słów ma mi przykrość zrobić? no way... to tylko haluny tej osoby co je wypowiada, jak Ci ktoś powie "jesteś j**nięty", to takim będziesz? NIE, jesteś normalny, więc o co chodzi?

a co do samego tematu, to jasnym jest dla mnie, że wywalanie 500-100-2000-3000zł na fajerwerki to głupota, DLA MNIE, wiec do cholery nie reaguj na to że mówię że to głupota, bo to MOJA opinia, a Twoja jest inna. Ja ją szanuję.

zamiast wydawać na jedno, wydam na kilka rzeczy: kilka wyrzutni + dobra flacha + kilka drinków i będzie za***iście, simple!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mimo to myśle,ze ten koles nie powinien jechać po kimś kto ma taką a nie inną pasje. każdy wydaje kase na co chce. gdyby sie przytrafiła okazja to bym mu pokazał co znaczy mięc odpalonego achtunga w d*p**. frajer się nie zna i jeszcze jeździ po kimś. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby sie przytrafiła okazja to bym mu pokazał co znaczy mięc odpalonego achtunga w d*p**

A co to znaczy ;> :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Widać wujek dobra rada Nostra jest rzeczywiście mądry. Uczcie się od niego bo widzę, że wie co mówi. Ja się nauczyłem iść na kompromisy jak zacząłem mieszkać z osobą, której wcześniej na oczy nie widziałem. Wierzcie mi podejście Nostry jest słuszne, a metoda "dwoje oczu za jedno, cała szczęka za ząb" nie jest dobre, a niestety są tu osoby, które takie podejście reprezentują. Nawet nie wiecie jaki wczoraj miałem ubaw na czacie a wcześniej przed zamknięciem SB...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Nostra ciekawe podejście do życia, pozytywnie
jest spora liczba osób którzy po "obrażeniu" reagują z chorą agresją, wmawiają sobie jak to ktoś ich krzywdzi tymi słowami

a co do tematu to zawsze śmieszy mnie jeden "argument"
jak ktoś powie: "przecież to i tak wyleci w powietrze w kilka sekund, strata kasy"
to samo jest z wódką, ze wszystkimi przyjemnościami itp., ale to juz było niejednokrotnie poruszane w tym temacie

ale wrażenia, zabawa, lekkie "podniecenie" trzyma co najmniej tak długo jak faza po używkach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mnie denerwuja tacy ludzie co mówia ja nie kupuje fajerwerków zeby wystrzelkic kase w pare sekund albo po co to kupujesz skoro wypykasz w niebo :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też takie coś denerwuje a po co tyle wydawać ja nie kupuje wcale.
To nie kupuj ja kupuje bo lubie.
W tym roku miałem największy stuff z moich wszystkich dałem za niego 200zł i 50zł na wódke itp. i nie żałuje tych 250zł sylwester jest RAZ w roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo oni nie mysla ze to moze byc kogos pasja :mrgreen:

dokladnie,i wogole po co on sie tak dowala,co mu przeszkadza czy wyda tą kase na fajerwerki,fajki czy obojętnie co.... :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Najpierw babki się drą a potem siedzą z rodziną o 00.00 i mówią jakie to piękne, a odpal tylko fp3 to pełne gacie już mają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...