Skocz do zawartości

Co zwykli ludzie sądzą na temat fajerwerków


LandsberG

Rekomendowane odpowiedzi

w internecie nie będzie obiektywnie :wink: Bo same dzieci z brakiem jeszcze jednej aktywnej półkuli mózgu to piszą :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym społeczeństwie znajdują się osobniki obdarzone nadprzyrodzonymi zdolnościami do wkurzania innych, wrodzoną wredotą, bądź mówiąc językiem jarmarcznym "ją zioomki, kozaki + inne określenia jakimi się wzajemnie obdarzają". Dla takiego dzieciaczka wszystko jest bee, a rodzice są u niego "starymi". Oglądając takie wypowiedzi zastanawiam się czy Platon nie miał trochę racji, ew. czy rzeczywiście nie powinno się takich nieodpowiednich do życia z ludźmi osobników usuwać ze społeczeństwa ( jak Bogu ducha winni trędowaci w średniowieczu ). Chociaż myślę że taki aspołeczniak i tak nie założy rodziny, nie znajdzie pracy, czyli stanie się zwykłym menelem spod sklepu :wink: Bo tak kończą takie "ją zioomy, kozaki" itp.
komentarz do pierwszego screena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smutne to jak ludzie reagują na fajerwerki. Każdy ma prawo do swoich zainteresowań i nie powinny podlegać one krytyce i innym debilnym komentarzom. W dodatku poziom kultury wypowiadającego się sam mówi za siebie. Zrozumiałe jest to, że nie każdy musi szaleć z fajerwerkami, ale głupawe komentarze nic nie wnoszą+zachęcają do psikusów i "przekomarzania" się z krytykami :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak dokładnie Velibrum ja takich powiesił bym za kolano jak nie można (co najmniej) nie lubić fajerwerków widać że ten kolo jest aspołeczny...
Ps: widać że ten osobnik prezentuję swoim zachowaniem poziom smerfetki ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Lands mogłeś dać jeszcze komentarz pierwszej osoby. To było coś w stylu: "Ile by za to było chlania" ... Żal mi takich narwanych amatorów alkoholu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie są zwykli ludzie, to są rozpieszczone dzieciaki które próbują udowodnić że one są dorosłe i nie bawią się w petardy, tylko w chlanie i ćpanie :)

A sylwestra znów "z dwójką" będą mieli zapewne :) Takie kozaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie są zwykli ludzie, to są rozpieszczone dzieciaki które próbują udowodnić że one są dorosłe i nie bawią się w petardy, tylko w chlanie i ćpanie :)

A sylwestra znów "z dwójką" będą mieli zapewne :) Takie kozaki.


Hehe, dokładnie Kamil :lol: . Większość dzieciaków już tak ma że uważają się za dorosłych że chlają, ćpają, i palą, a nawet nigdy nic nie pili :razz: Przyznam się bez bicia że ja też coś takiego miałem w młodych latach, ale na szczęście szybko mi przeszło xD.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061

Jak ktoś jest chory to tak pisze.Proste :cool: Wszyscy mają Rację...Dobrze że nie ma takich "Po******w" na ForumFajerwerki. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi to mówić, ale wzajemna tolerancja w naszym narodzie jest bliska zeru :wink: Każdy osobnik chciałby nastawić tak wszystkich by tylko mu się to podobało albo robił tak jak on bo uważa sam tylko to za mądre :wink:

Przykładem są mohery. Gadają, że fajerwerki to bez sens bo one same tak uważają i głoszą to całemu światu nie zważając na to, że dla innych to sens życia :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak dokładnie Velibrum ja takich powiesił bym za kolano jak nie można (co najmniej) nie lubić fajerwerków widać że ten kolo jest aspołeczny...
Ps: widać że ten osobnik prezentuję swoim zachowaniem poziom smerfetki ...


Poco od razu kogoś wieszać? Jedni lubią sobie przypalić ziółko, inni wolą sobie przypalić petardy, a jeszcze inni, to i to - proste.
Do czego dążę ... Nie ma poco kierować się wypocinami jakiegoś pajaca, który pewnie nosa z domu nie wynurza, a siedzi i pier**li głupoty na nk.
Więc zluzujcie porty i nie kierujcie się takimi komentarzami.

PS dobry temat :wink:

Przykro mi to mówić, ale wzajemna tolerancja w naszym narodzie jest bliska zeru :wink:


Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań Panie Mpiwowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi to, że wszyscy chcą nastawiać tak ludzi, żeby robili tak jak oni. Coś co dla nich złe to wszystkim głoszą, że złe itp. Nie myśląc o tym, że dla innych to jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajerwerki sens życia - dobre mpi, hobby/zawód tak, ale sens życia... wg. każdy może mieć swoje zdanie. Dla mnie osobiście większym debilem jest te co przepije 200 a potem wy..ga niż ten, który puści z dymem taką samą kasę. Najważniejsze jest jedno, aby ci w "żondzie" nie podchwycili tematu bo zaraz będzie larum na całą Polskę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka prawda fajerwerki to strata kasy :mrgreen: Ale jak się coś kocha to pieniądze się nie liczą...(oczywiście jak się je ma xD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może zadajmy sobie pytanie poco ktoś wydaję tyle pieniędzy, żeby poszły z dymem.Poco ktoś wydaje tyle pieniędzy na alko, żeby potem je wyrzygać?
Dla mnie odpowiedź jest prosta-bo liczą się wrażenia, niezapomniane chwile, których nam nikt nie odbierze, a przede wszystkim zabawa.
I wszystko jedno, czy ktoś woli wystrzelać coś w niebo, czy dać w nos fetą.
Tyle ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

90% osób na tym forum jest poj**. a, że ktoś uraził Wasze hobby to już robicie wielkie halo,
Myślę, że ten młody osobnik zbulwersował się tak, że ktoś spamuje na temat fajerwerków fajerwerkami na NK(a z drugiej strony to po co?) Tak jak ktoś wyżej napisał, każdy wydaje na co ma ochotę, internet jest wielki, wrzucając fotke,film,czy dodając komentarz do czegoś musisz liczyć się z krytyką.


PS.

Oglądając takie wypowiedzi zastanawiam się czy Platon nie miał trochę racji, ew. czy rzeczywiście nie powinno się takich nieodpowiednich do życia z ludźmi osobników usuwać ze społeczeństwa ( jak Bogu ducha winni trędowaci w średniowieczu ).

Trędowaci byli winni w średniowieczy, winni chorób i zarazy, nieświadomie, ale byli. Nie było leków,a brak higieny sprzyjało rozwojowi choroby, nie można było wyleczyć takich osób, dlatego trędowaty nie mógł przebywać w osadzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wydaje tyle kasy na fajerwerki bo porpostu to mnie wciąga, pirotechnika jest moim nałogiem. Choć palić to pale i pić pije ale nie tak żeby sie naj**ać poprostu jakies 50zł miesięcznie na to trace.
Sylwester jest raz w roku i trzeba zaszaleć :D

Wkońcu gdy już będe pełnoletni założe swój sklep z fajerwerkami hesti i chce się już zacząć wprowadzać w ten temat pirotechniki żeby potem nie było "No rakietka ma listwe a rzymskie ognie można trzymać w rękach :)"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej wkurza mnie to, że ci sami, którzy plują się do mnie, że wydałem tyle kasy na fajerwerki, nigdy nie powiedzieli, żebym wydał to na COŚ PORZĄNEGO. Zawsze lepiej byłoby wydać na alkohol, albo nie kupować w ogóle.

Palenie trawy czy picie pewnie daje jakieś niesamowite wrażenia.
Ale MOJE fajerwerki dają wrażenia wzrokowe i słuchowe, które są PRAWDZIWE! A nie urojone...

Tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inna sprawa, że media co roku robią z fajerwerków śmiercionośną broń na miarę bomby nuklearnej. Bo przecież trzeba zrobić aferę, że ktoś coś sobie zrobił, ale rzadko dodaje się dlaczego tak się stało... stąd niektóre grupy społeczne (np. przytoczone wcześniej mohery) uważają fajerwerki za zło. Na moje nieszczęście niedawno mama obejrzała program Sekundy Grozy na Discovery, tam była katastrofa jakiejś fabryki czy magazynu fajerwerków (oczywiście sprzed kilku lat). Od tej pory ostrzega mnie, żebym nie kupował fajerwerków w tym roku, bo jakieś felerne pewnie są :grin:

Palenie trawy czy picie pewnie daje jakieś niesamowite wrażenia.
Ale MOJE fajerwerki dają wrażenia wzrokowe i słuchowe, które są PRAWDZIWE! A nie urojone...

Święte słowa, chyba to sobie gdzieś zapisze.

PS: Co do kolesia z pierwszego postu. On jeszcze wierzy w łańcuszki... wybaczcie mu zacofanie :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...