Skocz do zawartości

Pokaz Świąteczny


kameleon

Rekomendowane odpowiedzi

witam
W te świeta moi rodzice obchodzą rocznice ślubu, więc postanowiłem zrobić im pokaz.
Temat dokończe w styczniu.
Kilka fotek :
ok1a.th.jpg ok2i.th.jpg ok3e.th.jpg ok4j.th.jpg img6581c.th.jpg img6576.th.jpg

Film:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacuneczek ;). Widać, że dałeś w to wiele wysiłku ;). Profesjonalnie wykonana paleta naprawde świetnie. Jak wszystko pójdzie płynnie to pokaz będzie zapewne niesamowity ;). Za wykonanie i profesjonalizm 10/10. Potem zobaczymy jak sprawdzi się to w praktyce ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Fontanna kongo x12
2.Kasjopeja
3.Mars
4.Lily Mangolia
5.Colour Peony
6.Three Colours
7.Concept
8.Borneo
9.3xHot
10.Moździerz puma 4 szelki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem pewny, ale czy twój zapalnik na pewno podpali lont z boku ?? bo mam pewne wątpliwości. Zwłaszcza że robiłem nie raz test na ciągłym ogniu i się nie pali :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mpiwowski zamiast kręcić nosem pogratulowałbyś chęci i wykonania, albo jeszcze lepiej pomyślałbyś nad czymś takim u siebie, zamiast odpalać byle jak... Widziałem test zapalnika kameleona i wg. odpali lont bez problemów...
Ja dla pewności zamiast zapłonnika przebiłbym po prostu drutem oporowy lont. Przy 3 mm visco nie ma wtedy praktycznie możliwości nie odpalić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem już 4 testy, ale dla bezpieczeństwa nadetnę jeszcze lekko lont wtedy będe miał 100% pewności że odpali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie rozcięcie otuliny to też dobry pomysł inna opcja to zmieszać pcz z butaprenem i tym oblepić koniec lontu zadziała to jako swego rodzaju primer...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...


Ogólnie pokaz był trochę słaby, ale jakby patrząc na to z innej strony, że to był mój pierwszy pokaz to jest ok :lol: Czekam na opinie.Wszystko było odpalane elektrycznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, oby jak najwiecej takich osob na forum.
Z pasja, a nie tylko pieniedzmi.

PS. Zmiesciles sie z nutka ogolnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System który był używany do tego pokazu jest na sprzedaż jak ktoś zainteresowany to pisać na gg lub pw. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystaw go na allegro może ktoś się za 30zł skusi ;) ja bym wolał zrobić coś samemu, a pokaz jak na pierwszy raz wyszedł całkiem całkiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z 30 zł to moim zdaniem troszkę się nie opłaca. Sądzę, że jakby wystawił za 100-150 zł to byłoby konkretnie. System jest świetny, ale jeszcze trzeba mu troszkę modyfikacji i kosmetyki. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z 30 zł to moim zdaniem troszkę się nie opłaca. Sądzę, że jakby wystawił za 100-150 zł to byłoby konkretnie. System jest świetny, ale jeszcze trzeba mu troszkę modyfikacji i kosmetyki. :razz:


Arturo jest zwyczajnie wredny co udowodnił to przed chwilą w rozmowie na GG ale cóż...
W planach mam zamiar zrobić systemy w ktorych bedą przewody i na koncu np 6 kanałow, nie trzeba bedzie przykładowo rozciągać 24 przewódów tylko 4.Zamierzam także zrobić taki system http://vblast.pl/img/p/251-630-thickbox.jpg wykonaie takiego czegoś jest bardzo proste wiec zachęcam do zrobienia takiego czegoś.Chętnie pomogę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba nie myślisz że ktoś kupi taki coś za 180zł haha jak zrobienie tego nie kosztowało więcej niż 30zł wiem bo sam robiłem swój system i wiem ile płaciłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba nie myślisz że ktoś kupi taki coś za 180zł haha jak zrobienie tego nie kosztowało więcej niż 30zł wiem bo sam robiłem swój system i wiem ile płaciłem


Ale to chyba moja sprawa ile kosztowało mnie zrobienie takiego czegoś i za ile takie coś sprzedam.I cena to 80 zł a nie 180zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dlaczego na GG pisałeś że velibrum bierze ?? za 300zł ?? dobra forum nie jest od kłótni sprzedaj chociaż za 1k chociaż nie jest to warte nawet tych 80zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...