Skocz do zawartości
  • 0

Czy to groźne?


sylar

Pytanie

Kupiłem wyrzutnie "Blue Laser" ale jak przyszła to coś w niej latało, postanowiłem to sprawdzić, po zdarciu tej folii z góry wyleciała jakby to nazwać "zaślepka" i w środku z jednej z rurek to coś się ruszało... nie wiem może wy się znacie tutaj zdjęcia:
sdc10779h.th.jpg
sdc10784a.th.jpg
sdc10788j.th.jpg
To coś jest jak widać pęknięte, więc upchałem to z powrotem i teraz nic się nie rusza, ale moje pytanie brzmi czy to groźne i czy może być z tym problem? mam zamiar odpalać fajerwerki przy ludziach więc nie chcę przykrych niespodzianek... Bezpieczeństwo na 1 miejscu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jak dobrze mi się wydaje to jest to pocisk, który prawdo podobnie odłączył się od lontu po tym jak wypadła ta jak to nazwałeś zaślepka. Nie jestem pewien ale jest taka możliwość, że gdy odpalony lont dojdzie do tego pocisku to wyrzutnia przestanie strzelać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Rozbierałem już troche wyrzutni i moge Ci powiedzieć, że to nic groźnego. Zostaw to jak jest. Wszystko wypali normalnie, poprostu tak jak mówi Mpi, górna zaślepka wyleciała, ale to nie ma wpływu na efekt. Gorzej jakby wypadła dolna, bo to ona podtrzymuje lift, czyli ładunek wyrzucający ;). Nie przejmuj się, będzie ok ;). Dodam, że mam to samo w macrocosmosie 1 i również nie zwracam na to uwagi ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No mi też w MC 1 coś tam grucha jak potrząsnę, ale mam nadzieje, że wszystko będzie ok :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ok dziękuję bardzo za odpowiedzi :) bardzo mnie uspokoiliście :) cieszę się również z tego że nie będę musiał kupować drugi raz tego samego ;) pozdrawiam wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...