Skocz do zawartości
  • 0

Podstawa


Mlody

Pytanie

21 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Szczerze wątpię i nie ryzykował bym, to tylko karton i jak widze sklejony zwykłą taśmą...
To jest szybka robota, żeby zrobić coś pewnego musiał byś chociaż troszke posiedzieć przy tym, bo to raczej się nie uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To się udać nie może!! Lepiej przymocuj ją mocniej, bo prawdopodobieństwo wywrotki jest bardzo duże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Na bank się rozwali.
Zbij to z desek i porządnie przymocuj wyrzutnię, bo wiadomo, że siła odrzutu spowoduje to, że wyleci :dobani:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Coś ty wymyślił, naprawdę :wink: jak chce się kombinować z układem FAN to najlepiej zrobić skrzynki z drewna

o takie coś:

p1050960thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Heh... chciałem to mocniej posklejać ale dałem sobie spokój.
Może do sylwestra coś nowego wymyśle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Metoda mpiwowskiego to najgłupsza rzecz jaką można zrobić :mrgreen: Kiedyś zrobiłem taką skrzynke i się bardzo napracowałem a po 2 jest to bardzo ciężkie.Najlepiej jest zrobić takie coś http://img381.imageshack.us/i/s7300831oz7.jpg/ potem można wyrzutnie przykleić mocnym klejem bądź blaszką mocującą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Najgłupsza? Bardzo ciężkie?
Chyba nie najgłupsza, a najbardziej profesjonalna, bo jak ktoś ma materiały i czas to najlepiej jak by wykonał takie coś jak podał mpiwowski.
A co do wagi, to ile to może ważyć? Zależy od desek, ale ja uważam że max 7 kg, a to nie jest dużo, no chyba że ktoś naprawde jest jakimś leszczem : P

Kameleon twój projekt jest prosty ale i równie skuteczny, lecz nie mów że tamten pomysł jest najgłupszy, bo wykonanie jest super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Najgłupsza? Bardzo ciężkie?
Chyba nie najgłupsza, a najbardziej profesjonalna, bo jak ktoś ma materiały i czas to najlepiej jak by wykonał takie coś jak podał mpiwowski.
A co do wagi, to ile to może ważyć? Zależy od desek, ale ja uważam że max 7 kg, a to nie jest dużo, no chyba że ktoś naprawde jest jakimś leszczem : P

Kameleon twój projekt jest prosty ale i równie skuteczny, lecz nie mów że tamten pomysł jest najgłupszy, bo wykonanie jest super.


Zapomniałem jeszcze dodać że każda skrzynia musi mieć inny rozmiar tzn do skrzyni na np. jw06 nie włożysz np. jw39 i dlatego uważam że robienie takich skrzyń jest bez sensu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak tutaj racja, ale jak już pisałem jest czas i materiały to można se zrobić kilka.
Lub zrobić większą, a dla mniejszych wyrzutni trzeba by było wypełniać reszte miejsca czymś żeby było ścisło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wystarczy kupić takie korytka do sadzonek w ogrodniczym i przykręcić do desek. Różnice można nadrobić zwykłym kawałkiem styropianu, który wciśniemy, w szczeliny, gdy wyrzutnia jest mniejsza. Nie widze zatem żadnego problemu z "bardziej profesjonalnym" wykonaniem takiego to "stelarza" do układu l/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Czego robienie tego to głupota? przecież można zrobić szersze a jak jest szpara to wsadzić np. deskę wyciętą na wymiar... co w tym trudnego? jak ktoś mieszka w mieście (jak ja) to przesranka ale jak ktoś mieszka na obrzeżach albo na wsi to takie coś jest extra... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Brak desek w mieście ?? Przecież w każdym ogólnobudowlanym je dostaniesz, nie wspominając o tartakach, ogrodniczych, stolarskich, remontowych itd, itp. :prosi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Też w tym roku zrobię podstawkę na układ I/, zapewne będę go robił w piwnicy. Dostępność desek w warszawie jest na prawdę dobra lecz ich cena jest :mad: przynajmniej w Arkadii w Leroy Merlin (wiem że to najdroższy sklep z budowlanymi rzeczami). Najlepiej jakieś ścinki od stolarza wziąć ale to też nie wystarczy. Co do pomysłu to będę na bieżąco myślał jak będę to robił. Moim zdaniem tak najlepiej, oczywiście jakiś pomysł na to w głowie mam ale jakiegoś specjalnego planu nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja mam deski za darmo prost z tartaku :D tylko problem taki że są mokre i trzeba je suszyć a jak już wyschną to często są całe od żywicy dlatego ja zaopatrzyłem się w deski już w wakacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak dla mnie oczywiście to co pokazał mpi jest profi robota bez 2 zdań i jeśli ktoś naprawdę szykuje coś dużego oraz jeśli będzie robił to kilka razy rok po roku to myślę za taki projekcik jest naprawdę super i warto się pobawić...

Jeśli natomiast ktoś tak jak ja nie ma planów na przyszłoroczne zabawy lub nie są one jakoś sprecyzowane myślę, ze to co pokazał kameleon spokojnie wystarczy jako taka jednorazowka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja jeszcze zobacze bo mam na balkonie takie dłuuuugie doniczki ale one są troche większe niż wyrzutnia a niedajboze wiatr i d*pa z planu :S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Właśnie mówię jakbym robił coś takiego to u mojego ojca na wsi a nie w mieście w piwnicy się tłuc albo na balkonie :P i deski deski deski.. na cholerę za przeproszeniem będę je kupował i tracił kasę na darmo... na wsi deski są za darmo :D tym bardziej że mam swój las to głupio byłoby żeby ktoś taki kupował deski do takich rzeczy jak ma tyle pod nosem :P na wsi można się tłuc ile wlezie ;D a co do prób to fajerwerek nigdy za wiele :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...