Skocz do zawartości

Gdzie i za ile?


Hammer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,


Liczę na to, że kumaci w temacie udzielą mi w miarę swoich możliwości (i chęci ;) ) pomocy. Mianowicie: nie wiem gdzie kupić wyrzutnie Śmieszek LH41-24/25/26, LH32 i LH50 oraz ile taka przyjemność kosztuje (jakoś nie mogłem się doszukać przekierowania do sklepu internetowego na stronie producenta...)? Ponadto chciałbym się również dowiedzieć, czy ktoś z Was pokusił się o szczegółowe porównanie, ostatnimi czasy, ofert polskich sklepów internetowych (tudzież hurtowni w Kujawsko-Pomorskim) i może powiedzieć, zakupy w którym są najkorzystniejsze?
Na koniec mam jeszcze jedno pytanko. Co prawda jestem w zasadzie pewien, że tego cuda bez koncesji kupować nie można, ale jako, że nadzieja umiera ostatnia:

. Da się ją nabyć legalnie, czy niestety bez właściwych papierów ani rusz?

Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najbliższym czasie ( prawdopodobnie 24 listopada ) odbędzie się akcja wspólnego kupowania w sklepie internetowym fajerwerkimarket.pl Jeśli w polu Uwagi przy składaniu zamówienia wpiszesz odpowiedni wzór który niebawem pojawi się na forum to zapłacisz 25 albo 30 % mniej od ceny sklepowej ( kwota rabatu zależna od sumy za jaką kupimy fajerwerki ). Nie znajdziesz nigdzie w internecie ( i w woj, podejrzewam że też nie ) niższych cen po odjęciu tych 30 albo 25 %.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Tak też myślałem, ale jak wspominałem - nadzieja umiera ostatnia ;). Co do grupowego kupowania fajerwerków - pomysł świetny i wyjątkowo kuszący. Czytałem o nim, ale wątek jest w niektórych miejscach troszkę zaspamowany, więc spytam kontrolnie, aby mieć pewność, że niczego nie pomyliłem: wpisujemy się do danego tematu z deklarowaną kwotą i następnie składamy zamówienie na fajerwerkimarket.pl, w uwagach wpisując "tekst", tak? I tutaj, o ile oferta jest wyjątkowo atrakcyjna (nawet, jeśli znalazłbym gdzieś taniej, to nie sądzę, abym wiele stracił - wątpliwe, aby ktoś zaszarżował z dużo większym rabatem) to pojawia się pewne "ale", a mianowicie sposób zorganizowania tej promocji, jeśli można to tak nazwać. Czy ten rabat na poziomie min. 25% został zadeklarowany przez w/w? Z tego co czytałem, będzie obowiązywać po przekroczeniu jakiegoś progu. Więc co się stanie, jeśli dany próg nie zostanie przekroczony, bo np. konkretne liczby okażą się jedynie pustymi deklaracjami? Przyjmując aktualność powyższego rabatu celuję w 1600 zł, więc o ile zniosę zniżkę na poziomie 25%, zamiast planowanych 30%, o tyle gdyby przyszło mi zapłacić 1500 zł, ze zniżką za przekroczenie poziomu 1000 zł to byłoby to już dla mnie nie do przyjęcia... Żeby nie było, że się czepiam, sieję zamęt i defetyzm - po prostu pytam ;). Ponieważ nie chciałbym, zapewne jak pozostali kupujący, aby w przypadku, gdy zdecyduję się na takie rozwiązanie spotkała mnie nieprzyjemna niespodzianka. Trzy stówki piechotą nie chodzą ;).
A wracając do wyrzutni ze Śmieszka - naprawdę nikt nie orientuje się w cenach i innych prócz siedziby dystrybutora (producenta?) miejscach, w których można je nabyć? Planowałem LH50 i LH26 jako integralne elementy mojego pokazu (moim skromnym zdaniem LH26 doskonale nadaje się na Finał).

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Tak też myślałem, ale jak wspominałem - nadzieja umiera ostatnia ;). Co do grupowego kupowania fajerwerków - pomysł świetny i wyjątkowo kuszący. Czytałem o nim, ale wątek jest w niektórych miejscach troszkę zaspamowany, więc spytam kontrolnie, aby mieć pewność, że niczego nie pomyliłem: wpisujemy się do danego tematu z deklarowaną kwotą i następnie składamy zamówienie na fajerwerkimarket.pl, w uwagach wpisując "tekst", tak? I tutaj, o ile oferta jest wyjątkowo atrakcyjna (nawet, jeśli znalazłbym gdzieś taniej, to nie sądzę, abym wiele stracił - wątpliwe, aby ktoś zaszarżował z dużo większym rabatem) to pojawia się pewne "ale", a mianowicie sposób zorganizowania tej promocji, jeśli można to tak nazwać. Czy ten rabat na poziomie min. 25% został zadeklarowany przez w/w? Z tego co czytałem, będzie obowiązywać po przekroczeniu jakiegoś progu. Więc co się stanie, jeśli dany próg nie zostanie przekroczony, bo np. konkretne liczby okażą się jedynie pustymi deklaracjami? Przyjmując aktualność powyższego rabatu celuję w 1600 zł, więc o ile zniosę zniżkę na poziomie 25%, zamiast planowanych 30%, o tyle gdyby przyszło mi zapłacić 1500 zł, ze zniżką za przekroczenie poziomu 1000 zł to byłoby to już dla mnie nie do przyjęcia... Żeby nie było, że się czepiam, sieję zamęt i defetyzm - po prostu pytam ;). Ponieważ nie chciałbym, zapewne jak pozostali kupujący, aby w przypadku, gdy zdecyduję się na takie rozwiązanie spotkała mnie nieprzyjemna niespodzianka. Trzy stówki piechotą nie chodzą ;).
A wracając do wyrzutni ze Śmieszka - naprawdę nikt nie orientuje się w cenach i innych prócz siedziby dystrybutora (producenta?) miejscach, w których można je nabyć? Planowałem LH50 i LH26 jako integralne elementy mojego pokazu (moim skromnym zdaniem LH26 doskonale nadaje się na Finał).

Pozdrawiam.

A gdzie mieszkasz??w Krakowie jest hurownia śmieszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wstępnym podliczeniu planów userów bez uwzględnienia kilku czarnych koni zamawiających za spore kwoty wyszło ponad 11 tys zł. Tak więc 25 % jest na 100 % pewne. 30 % to myślę że też jest kwota do osiągnięcia bez zadyszki. Będę zamęczał Top10 telefonami co 10 minut i na pewno na forum dać znać jak tylko przekroczymy prób 10 tys zł. Oczywiści jeśli nie spełnimy nawet najniższego progu 5 tys zł ( co jest nierealne ) to możemy całą akcję anulować i żadna paczka do Was nie przyjdzie. Więc z tym nie ma problemu :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajerwerki Śmieszka kupisz w co najmniej 2 punktach w Krakowie. W siedzibie firmy na ul. Przewóz 4 i w Centrum Pirotechniki Widowiskowej - Nakaja Art na Brzeskiej 6t. Jak chcesz duży kaliber (do 75 mm) to sobie możesz zamówić np. wyrzutnię TB-234 z Tropica. Ma to w swojej ofercie m. in. Gimat. Jest jednak spora wada - cena 1000 zł...
A całkiem zapomniałem wybrane produkty śmieszka można było kupić w zeszłych latach w Lidlu i to w bardzo dobrych cenach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

W takim razie świetnie :). Co do Śmieszka - mieszkam w Bydgoszczy, więc mi tak troszkę nie po drodze ;). No chyba, że realizują wysyłkę na terenie całej Polski. Będę wdzięczny za namiary.
Jeżeli natomiast o TB-234 chodzi - to kaliber 75 mm można nabyć bez koncesji :shock: ? Tu mnie zaskoczyłeś... Jeżeli jestem w błędzie niech ktoś mnie poprawi, ale o ile mnie pamięć nie myli nasi średnio sprytni bywalcy Sejmu narzucili swego czasu śmieszne limity, jak np. 2000 g na wyrzutnię i wydawało mi się, że pojedyncze ładunki również zostały obwarowane limitami. W każdym razie jakoś od 2001 roku nie widziałem niczego, a kalibrze większym niż 30 mm, dostępnego dla zwykłego śmiertelnika (chociaż później po hurtowniach się raczej nie rozglądałem). Natomiast jeśli mówimy o wyrzutniach z Lidla to i owszem, były, ale ich wybór (jak to na ogół w marketach) nie powalał. Co nie zmienia faktu, że zaopatrzyłem się w trzy i nie żałuję. Żeby nie robić dalej OT - dziękuję i czekam na informacje.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hammer TB-234 nabywasz jako "usługę" - pokaz sztucznych ogni. Koszt 1000 zł, ale jak wystarczy Ci kaliber 2 - 2,5" to możesz zamówić sobie TB-202 lub TB-231 z fajerwerkidlaciebie.pl każda z tych wyrzutni kosztuje 580, a są sprzedawane odpowiednio jako zestaw ślubny 4 i zstaw ślubny 6 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...