Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

Plan "świerzaka" :D


szablaSC

Pytanie

Witajcie.
Jestem nowy na forum.Ponieważ jest okazja kupić tanio fajerwerki , to dlaczego z niej nie skorzystać :mrgreen:

Prześledziłem cały temat dotyczący wspólnego kupowania.
Z pomocą kolegi ułożyłem taki plan :

Różne :
P6012 PUMA (12 pocisków) 24zł
TXB382 Moździerz Specjalista (12 pocisków) 51.75zł
PEONIA-CYRKOBLIC - P7025 7.50zł
P0003A ŻUKI (20 szt.) x2 8.40zł
JF66 FLASH x2 5.10zł
JM08 WARIAT (6 szt.) 2.50zł
0860 KULKI DYMNE (6szt.)x2 3.90zł
P0011 - STRZELAJĄCY LONT 1.50zł
104,65zł-25% = 78,49zł

Petardy :
FP3X - KRACHMEN Black 13,88zł
TXP001 Petarda (5szt.) x2 24zł
TXP486 Petarda Grom ( 36 szt. ) 8.50zł
ATN3 - DUŻY ACHTUNG 45zł
91,38zł-25% = 68.54zł

Rakiety :
SPEED IV - JR24 27zł
TXR793 - ABSOLUT 82.50zł
109.50-25% = 82,13
--------------------------------------------------------

Wyrzutnie :
SHOW OF FIREWORKS - JW408 153zł
153-25% = 114,75zł

458,53-25% =343,90zł

Z tego co napisałem nic nie chce zmieniać.
Maksymalnie mogę wydać 500-600zł z przesyłką.
Jeśli byłby rabat 30% dołożę jeszcze JW418 Achilles.

Prosiłbym o ocene tego planu(nie chcę komentarzy typu wywal kulki dymne etc. , ponieważ kolega załatwia wyrzutnie 1.3G od Jorge i inne[maniak :mrgreen: ]).
Zastanawiam się tylko nad sensem zakupu moździeża Puma.

Chciałbym , abyście mi polecili jakieś wyrzutnie(byle nie od Jorge, bo te załatwia ktoś inny)
tak do 100zł(chyba , że wyeliminuję JW418 , wtedy do 210zł).

Ostatnie takie pytanie - Zakładam , że kupuję fajerwerki(pod odliczeniu 25%) za 350zł , lecz cena bez rabatu to np. 450zł.

To w deklaracji piszę którą cene ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Witamy nowego użytkownika;)
Z wyrzutni, które bym Ci polecił to przede wszystkim P7084 BLACK MACK 28,50 zł oraz RED RAIN - P7130 29,90 zł.
Co do kwoty, którą masz wpisać. To z tego co zrozumiałem masz tam wpisać kwotę, którą zostawisz w sklepie. Czyli wpisujesz tam kwotę po rabacie bo wtedy dodając 25% masz rzeczywistą kwotę, która miała by być wpłacona w przypadku zamawiania bez tego wspólnego kupowania. Mogę się mylić, więc nie zlinczujcie mnie;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Poczekaj bo może się nie zrozumieliśmy.
NA PW do Velibruma podajesz koszt fajerwerków bez odejmowania 25%, w temacie o wspólnym kupowaniu wpisujesz taką kwote jaką ZOSTAWISZ w sklepie, czyli po odjęciu 25% - troche pomieszałem, sorry, można usunąć posta wcześniejszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

e tam salute. kolory będą ładniejsze. ja polecam jeszcze baterie JW401 za około 200zł.

JW2001 także piękna (119zł)

Pumę zostaw, zawsze trochę zabawy :wink: a zrezygnuj z tego TXR793 - ABSOLUT 82.50zł i weź wyrzutnie np. jupiter czy dorzuć trochę i weź JW59 czy coco rain.

Ogólnie plan dobry ułożyłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Poczekaj bo może się nie zrozumieliśmy.
NA PW do Velibruma podajesz koszt fajerwerków bez odejmowania 25%, w temacie o wspólnym kupowaniu wpisujesz taką kwotę jaką ZOSTAWISZ w sklepie, czyli po odjęciu 25% - trochę pomieszałem, sorry, można usunąć posta wcześniejszego.



Tak jest jak kamil powiedział.

Zamiast tych rakiet TXR793 - ABSOLUT 82.50zł weź parę mniejszych wyrzutni, rakiety ogólnie są nie opłacalne i rakiety speed wymieniłbym na Perfecty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Owszem JW2001 jest świetna , podobnie jak JW401 , lecz jak już napisałem nie chce nic od Jorge(jeden z kolegów , który kupuje stuff dla siebie będzie miał mnóstwo produktów tej firmy , a mnie stanowczo te , które wymieniłem wystarczą).

Raczej myślałem nad wyrzutnia o mniejszym kalibrze , lecz dużej ilości strzałów i stosunkowo niskiej cenie(coś typu 4fun Tropica , z tą jednak różnicą , żeby kaliber był troszke większy) + ewentualnie jakąś wyrzutnią do 25zł od Triplexa lub innej firmy.
Jest to jedna z niewielu okazji , aby przetestować produkty tych firm i nie chce jej zmarnować.

Dodatkowo mówicie , aby usunąć rakiety Absolut.
Ich nazwa dobrze mi się kojarzy :mrgreen:
A na serio chciałem wypróbować coś większego i powiem szczerze zaskoczyć kolege produktem tych gabarytów(on ma co roku rakiete 2,5" od Jorge).
W tamtym roku efekt rakiety 2,5" od Jorge po prostu mnie [pozytywnie] zaskoczył(jeszcze wcześniej miał on jakieś dwie inne tej wielkości i były szczerze mówiać beznadziejne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeżeli chcesz wypróbować coś małokalibrowego, wielostrzałowego to może kupisz TXB610 Multifarious? Normalna cena 180 zł, po rabacie 30 % 126 zł, a to prawie bezcen za półtorej minuty dobrego nawalania w różnych FANAch.

Z JW408 może konkurować jedynie JW2001. Jeśli wolisz więcej zamieszania i dynamiki kup JW408, JW 2001 to pozycja dla koneserów długo opadającego kamuro i statyczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

TXB610 Multifarious - To jest to czego praktycznie szukałem dla urozmaicenia pokazu.

Zastanawiam się tyko nad wyborem pomiędzy :

http://www.youtube.com/watch?v=1ZPpN0T7Rjk

a

http://www.youtube.com/watch?v=oEmd8E-zRPo

Obydwie są niemal doskonałe.
Różnica raczej polega na układzie strzałów i cenie.

Nie wiem w tej chwili , którą z nich wybrać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dokładnie jak napisał mpiwowski, jest większa ma więcej strzałów jej czas działania to 1:30 a
4fun nie cała 1 minuta, w tym wypadku wybór jest oczywisty :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Klamka zapadła , biore produkt Triplexa.
Jeśli rabat 30% będzie pewny , ponownie podlicze plan , zmodyfikuje go i opublikuje w celu skomentowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...