Jump to content

PM-1052 Dymownica


Recommended Posts

Symbol: PM-1052
Nazwa: Dymownica
Opis: Bardzo intensywny biały dym, gęste zadymienie; czas palenia 60 sek.
Film:


Cena: 18.00zł

Interesujący produkt dla zadymiarzy chciałbym poznać opinie osób co taki sprzęt miały okazję przetestować, bo na filmach jest naprawdę obiecujący.
Link to post
Share on other sites

Ja akurat jestem w posiadaniu tej świeczki. Mandat możesz dostać zawsze za zakłócanie porządku. To jasne że takiego czegoś lepiej nie odpalać na środku osiedla. Ale gdzieś na polu, czy działce to proszę bardzo.

Link to post
Share on other sites
To jasne że takiego czegoś lepiej nie odpalać na środku osiedla.


Vel a Ty myślisz, że po co ja je chcę kupić?? Daj info czy filmiki oddają jej rzeczywisty efekt.
Link to post
Share on other sites

na yutube piszą ze 30 zł ;p dobre bo długo się pali ale też wydaje mi sie ze za 18 można zrobić więcej dymu. Z dwa lata temu kumpel odpalił świecę był mniej gęsty dym ale dłużej pozostawał w powietrzu nawet na drzewach się osiadał hehe straż przejeżdżała ale raczej wiedzieli że nic się nie pali takiego. Koszt z jakieś 2,50 :razz:

Link to post
Share on other sites

farmer, to że dym utrzymywał się w powietrzu było spowodowane adekwatną cyrkulacją powietrza i kilkoma innymi czynnikami atmosferycznymi. Gwarantuję że większość metodą home made nie zbliży się do takiej ilości dymu jaka występuje w tej dymówce.

Link to post
Share on other sites

możliwe że tak, było wilgotne powietrze. Co do dymownic nadal upieram się że za 18zł można wytworzyć więcej dymu. :razz: Jeśli tak zwiększyć ilość mieszanin aby wyszło 18 zl na sztuke to uzyska się więcej od tej petardy takie moje zdanie

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Panowie ...
... robiłem eksperymenty i generalnie można robić w domu świece z saletr cukrów wosków i innych dziwnych rzeczy. Pytanie brzmi czy jesteśmy pewni że po zmontowaniu całości w momencie pokazu będzie dymiła jak trzeba ?? I dochodzimy do sedna - NIE!
Albo dymi trochę albo wybuchnie albo się nie zapali albo zapali się "żywym ogniem" i takich "ale" jest milion.A w wypadku 1052 ... wyciągamy zawleczki popalamy i ... POSZŁO. Dymu jest tyle że można przykryć ikarusa :krzyk: Generalnie najlepsza świeca jaką odpalałem. I tyle w temacie z mojej strony. Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...