Skocz do zawartości

Problem marznących rąk


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

Należy poruszyć też drugi aspekt tegoż problemu albowiem dla jednych strzelanie trwa 30 minut a jak 1h to już długo a dla innych trwa po 3 lub więcej godzin tak jak 2 ostatnie spotkania w sylwestra w warszawie z Bartoszem i Kamilem. Ci co strzelają 30 minut to faktycznie problem jest znikomy jednak gdy strzela się na prawdę długo to rok temu ręce to mnie bolały z zimna ( dzięki temu zawdzięczam stale utrzymujący się kolor rąk czyli sino czerwone)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Najlepsze rozwiązanie - nie kupować tyle petard :D . A tak na prawdę to ja radze nie dotykać gołymi rękoma śniegu lub innych wilgotnych powierzchni. Gdy mamy mokre ręce jeszcze bardziej jest nam zimno. A jak mamy suchutkie, w leciutkich rękawiczkach to jakoś da się przeżyć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A tak na prawdę to ja radze nie dotykać gołymi rękoma śniegu lub innych wilgotnych powierzchni. Gdy mamy mokre ręce jeszcze bardziej jest nam zimno.


No coś ty masochistą nie jestem żeby jeszcze z mokrymi łapskami hasać xd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rzucanie z okna sie nie liczy :laugh:


Fira, nie pamiętam kiedy ostatni raz rzucałem petardę zimą z okna :) po prostu jakoś nigdy nie jest mi zimno w ręce jak odpalam zimą, nawet jak jest minus 10 xD

To był żart ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mi na sylwestra zawsze jakoś dziwnie gorąco w ręce, w ogóle nie czuję zimna, oczywiście zakładam rękawiczki ale nie zawsze, chociaż i tak na drugi dzień całe spalone ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również polecam chemiczne ogrzewacze. Sprawdzają się znakomicie.
Cienkie rękawiczki zawsze lepsze od ich kompletnego braku. Rękawiczek taktycznych jeszcze nie próbowałem, ale ten pomysł tez wygląda ciekawie.
Jednak do rękawiczek ogrzewacz bardzo się przyda. Wystarczy mieć w kieszeni. Są tanio dostępne w sklepach sportowych w niskich cenach i długo działają- kilkanaście godzin. Starcza na kilka wycieczek na strzelanie w sylwka. A w międzyczasie przerwa na ogrzanie się w domu ;)
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tego sylwka u mnie zapowiadają 5-6 stopni na +, więc nie będę musiał się martwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Ja znam sposób na proste bawełniane rękawiczki i poobcinać czubki palców w rękawiczkach oczywiście :) tak abyście mogli trzymać i łączyć loty itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja jak odpalam artykuły różne przed 24 to ubieram rękawiczki takie bawełniane 2 pary zapalniczka żarowa i nie jest mi zimno ale jak jest na prawde zimno to jeszcze kalesony sobie ubieram na nogi i jest ciepło + jeszcze jedna para rękawiczek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jak odpalam artykuły różne przed 24 to ubieram rękawiczki takie bawełniane 2 pary zapalniczka żarowa i nie jest mi zimno ale jak jest na prawde zimno to jeszcze kalesony sobie ubieram na nogi i jest ciepło + jeszcze jedna para rękawiczek :D

Z tymi bawełnianymi rękawiczkami to nie jest tak dobrze ;) Coś pójdzie nie tak i ci się ręce palą. Znam takie przypadki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z tymi bawełnianymi rękawiczkami to nie jest tak dobrze ;) Coś pójdzie nie tak i ci się ręce palą. Znam takie przypadki.



Hmm czy ja wiem już czwarty raz tak będę robił i nic się do tej pory nie stało :D ale jak będzie temperatura na + z 5* to rękawiczki sa zbyteczne :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zwykłe rękawiczki jak jest już naprawde poniżej zera a tak to -5 wzwyż nie nosze ^^ . A i zależy czy wieje wiatr :)/>/>

Chyba że jest naprawde >> ZIMNO <<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku wyszedłem o godz. 17:30 a wróciłem o 21:00 To palców nie czułem :) Ale jak od czasu do czasu na pięć minut ręce się wsadzi do kieszeni to da się żyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostatnim sylwestrze polecam patent z obciętymi końcówkami palców rękawiczki. Wytrzymałem tak 10 razy dłużej niż jakbym był bez tego przygotowania. :) A poza tym zwiększyłem manualność palców. Można do tego ogrzewać dokupić i ma się zestaw idealny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Po jakimś czasie się przyzwyczajam :D/> , w tym roku na szczęście nie będzie takiego problemu u mnie +6 Stopni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...