Skocz do zawartości

TXB546 Artillery Shells (Triplex)


Janek_92

Rekomendowane odpowiedzi

Symbol: TXB546
Nazwa: Artillery Shells
Importer: Triplex
Opis: 10 ładunków kulistych o kalibrze 1,5"
Zdjęcie: Foto
Cena: 25 zł (fajerwerkimarket.pl)

Zastanawiam się nad tym moździerzem. Wygląda interesująco. Kaliber jest całkiem niezły, a do tego cena niezbyt wygórowana. Uważam że to coś w stylu SP0008. Ceny podobne, takie same parametry i ilość ładunków. Co o nim myślicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wap tak zachwalał że się chyba na niego skuszę :smile: Za 25 zł jest 10 ładunków a kaliber 1,5" więc jakiś lepszy efekcik powinien być :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kupiłem ten moździerz w tym roku odpaliłem już jedną kule. Moździerz oceniam 10/10 wart jest swojej ceny! :razz:

I raczej ten moździerz ma 1,75'' zamówiłem go na fajerwerki-net
TXB546A -ten ma 1,5 cala http://fajerwerki-net.pl/product/view/183/...rtillery-shells
TXB546-ten ma 1,75 cala http://fajerwerki-net.pl/product/view/184/...rtillery-shells

Co tu dużo mówić poprostu jest znakomity :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem go w gratisie i tak zastanawiam się nad jego efektem. Po świętach go przetestuję, więc dopiero wtedy dorzuce filmy z jego efektem. Widze, że opinie pochlebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój film niestety operator kamery stał 20 m od niego i nagrał 1/6 efektu:




dla porównania nagrywana szelka z moździerza shark slayer, z tej samej odległości:






moja ocena 10/10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...
Gość karmel5061



po 3 TXB546B i po 2 0008 :)


Które są z TXB546B a które z SP0008??,TXB546"B" to ten 1,75 cala??,który lepszy??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0008 nie było z SuperPowera, tylko ze Śmieszka ( nazwa Shark Slayer ).
TXB546B nie miało 1.75", tylko 1.5".
Szeleczki były mieszane, tzn. w jednej serii były dwa moździerze z TXB546B i 3 z 0008, tak więc które efekty na niebie należały do którego produktu byłoby niezmiernie ciężko wskazać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Wystrzeliłem dziś 2 szeleczki TXB546 i musze przyznac że możdzierz jest wyjątkowo głosny, efekt na niebie nie jest powalający ani najgorszy. Do wzięcia ^_^ przede wszystkim za ten huk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- film mojej 1,75. Moździerz z Dragona 1,5" ma jednak większy efekt niż ten, zobaczymy jak się spiszą inne szelki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytuj posty...

Moździerz zakupiłem w ciemno bo dużo osób go polecało więc mam nadzieje że się nie zawiode :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się na nim zawiodłem..... ojj bardzo , 4 szelki tylko były fajne , ale założył bym się że pierwszy lepszy moździerz 1.2" przegonił by efektami ten. Szelki leciały bardzo wysoko , i efekt był w połowie szelek bardzo mizerny. Małe rozpryski i w ogole kicha , to rakietki demon by były lepsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moździerz wypadł średnio najładniejsze były szelki z efektem brocade crown reszta po prostu niczym nie zachwycała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...