Skocz do zawartości

10.10.2009 - Warszawa - Impreza promocyjna


Bartosz

Rekomendowane odpowiedzi

Okazja - Impreza promocyjna
Miejsce - plac Defilad przed PKiN
Godzina - 20.45
Wykonawca - Goldregen
Długość pokazu - 6 minut
Link do obejrzenia filmu na YouTube -



Komentarz - Przy niezbyt sprzyjających warunkach atmosferycznych na placu Defilad przed Pałacem Kultury odbyła się impreza promocyjna pewnej marki kosmetyków. Koło godziny 20.30 rozpoczęło się widowisko świetlno-muzyczne, natomiast po nim pokaz pirotechniczny. Jak chyba wszystkie pokazy na PKiN, i tym razem organizowała go firma Goldregen.
Widowisko tej firmy jak zwykle było na bardzo wysokim poziomie. Efekty, jakie można było oglądać były raczej tradycyjne dla pokazów. Mi jednak najbardziej podobały się czerwone chryzantemy, złote korony z zielonym i czerwonym migotaniem a przede wszystkim wspaniałe szelki hiszpańskie. Duże wrażenie zrobiła na mnie także wspaniała synchronizacja mniejszych elementów widowiska (miny, wachlarze i komety). Mówiąc o synchronizacji z pewnością warto zwrócić uwagę na świetny podkład muzyczny, który został udostępniony przez zamawiającego pokaz. Podkład składał się z 2 części, a te - z kilku fragmentów różnych utworów i co ważne, nie były to oklepane melodie, ale np. Beyonce czy Dj Bobo.
W połowie widowiska mogliśmy podziwiać piękny finał ze złotymi koronami z migoczącymi środkami w towarzystwie złotych wachlarzy. Po chwili zaczęła się druga część pokazu. Tu, rzecz jasna czekałem na wielki finał. I jak zwykle nie zawiodłem się. Przy akompaniamencie dynamicznej muzyki eksplodowały dziesiątki bomb, natomiast całość zakończyły piękne, wielkie, złote bomby i tradycyjnie złote wachlarze.


Różnorodność efektów - 10/10
Podkład muzyczny - 10/10
Synchronizacja z muzyką - 10/10
Finał - 10/10
Ogólne wrażenia - 10/10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i brawa dla Garnier, że wpadli na tak wspaniały pomysł uświetnienia swojej akcji promocyjnej widowiskiem pirotechnicznym. Martwią mnie tylko wachlarze JW1018, bo te które widziałem na tym pokazie były tragiczne! Szkoda też że PKNiN przeszkadzał w użyciu większej ilości dużych kalibrów. Podkład muzyczny był bardzo różnorodny i nawet mi się spodobał.

Różnorodność efektów - 9/10
Podkład muzyczny - 10/10
Synchronizacja z muzyką - 10/10
Finał - 8/10
Ogólne wrażenia - 9/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...