Skocz do zawartości

Ustceki Festiwal Sztucznych Ogni 2010 - NOWA FORMUŁA


mpiwowski

Rekomendowane odpowiedzi

A ja sobie pomyślałem, że zrobię listę osób, które przybędą do Ustki na tegoroczny festiwal (zarówno mam na myśli osoby z branży jak i z forum). Wiecie, warto zrobić jakieś większe spotkanie. A więc:

- velibrum
- Banba
- kameleon
- mpiwowski
- Ekipa pyroworms
- Neodo

Na razie wiem tyle. A więc jak ktoś będzie wiedział, że na pewno będzie to niech da znać a wpiszę go do listy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Który to już, 4 nowy piątek :D ? Ciągłe przekładanie konferencji prasowych na pewno nie działa na ich korzyść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22. maja minął i jakoś cicho. Czyżby bali się reakcji ludzi na info o treści "bardzo nam przykro ale zabrakło nam kasy"...

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że coś niedobrego się dzieje. Widać, że festiwal został uszczuplony o jeden pokaz czyli podobnie jak Pyromagic, ale dobrze, że chociaż budżet pokazów konkursowych jest na przyzwoitym europejskim poziomie, więc bardzo żałuję, że mnie tam nie będzie. Swoją drogą bardzo jestem ciekawy kto wystąpi. Mam nadzieję, że zjawią się mistrzowie PyroDigIt'a ze Szwecji...

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to znamy firmy biorące udział na festiwalu:
1. Nakaja
2. GoldRegen
3. Parente
4. Jakaś firma Litewska - informator tylko nazwy nie pamiętał ;)

Poza konkursem Grom Zbig

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nowa formuła i stara obsada (częściowo) ;) Nie powiem, że nie cieszę się, że Paweł dostał szansę na rehabilitację za 2009 r.

fps

PS Wap "jakaś tam" litewska firma to Blikas zdobywcy m. in. 2. miejsca na Pyronale w Berlinie w 2007 r. oraz zwycięzcy zeszłorocznej "Nawałnicy" na Białorusi... Ogólnie bardzo mają interesujące pokazy, strzelane z systemu FirOne i kalibry 12" to u nich standard. Polecam galerię wideo na stronie www.blikas.lt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam

Chciałbym poinformować, iż w dniu dzisiejszym rowiązana została umowa ze Spółką Fire Festival Sp. z.o.o.

W związku z nagłym i niespodziwanym wycofaniem się sponsora głównego, a co za tym idzie sponsorów poostałych Urząd Miasta Ustka zerwał umowę ze spółką która miałabyć organizatorem Festiwalu Fajerwerków.

Dalsze działania dotyczące powyższego festiwalu, prowadzi wyłącznie UM w Ustce.

Z wyrazami szacunku
Bartosz Kulmatycki
Prezes Fire Festiwal Sp.z.o.o.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko napiszę "a nie mówiłem..." za pozostały komentarz wystarczą moje posty z 12.10.2009; 17.05.2010 oraz 22.05.2010... szczególnie ten najwcześniejszy z października 2010 okazał się jakże proroczy...

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czyli jak pisałem wyżej. Przewidziałem wszystko, na szczęście festiwal jest na tyle znany, że nie można go po prostu odwołać. Pewnie niestety i cięcia w honorariach za pokazy będą. W każdym razie nawet może wyjść cała ta sytuacja festiwalowi na dobre, bo zamiast odpustowej chałtury będzie to, co w festiwalu sztucznych ogni najważniejsze czyli pirotechnika na wysokim poziomie...

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.ustka.pl/new/index.php?fp=artykul&id=870

Niestety budżet został obcięty i przez to firma Parente wyleciała. :(
Ale to i tak nieźle jak na taki nagły zwrot akcji tegorocznego festiwalu. Co do 1 koncertu to powinni go też wycofać i dać więcej na fajerwerki. Taka gwiazda to żadna gwiazda. U mnie śpiewa prawie na każdej imprezie :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się troszkę przeliczyli. No ale inaczej skok z 250 do 1600 tys zł nie mógł się skończyć. I pomyśleć że kiedyś było 9 pokazów...

Dla Blikasa można się przejechać, bo to będzie z pewnością piękny występ. Szkoda że Grom będzie strzelać pod Budkę Suflera. Nakaja i Goldregen z pewnością też zaprezentują się ładnie, chociaż i tak przykry jest aż taki spadek ilości pokazów. Ciekawe co z budżetami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że z Ustki zrobiła się w tym roku kopia Władców. Podejrzewam, że i pokazy będę podobnej klasy. Zgadzam się, że dla samego Blikasa warto pojechać. Mają imponujące pokazy w galerii na stronie i potrafią wyciągnąć na prawdę sporo z małego budżetu (przykład białoruski festiwal "Nawałnica", gdzie po prostu zdeklasowali konkurentów. Obstawiam następującą kolejność na podium: 1. Blikas, 2. Golregen 3. Nakaja Art (chyba, że Paweł wybije się na wyżyny swoich możliwości wtedy wszystko się może zdarzyć...)
Polecam wizytę na stronie Litwinów: www.blikas.lt szczególnie galerię. BTW musiałem vela oświecić, bo twierdził, że na Litwie jest czarna dziura i nie ma tam dobrej firmy pirotechnicznej ;)

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...