Skocz do zawartości
  • 0

Problem


Desad

Pytanie

Witam czy wiecie czy gdzieś w Jaworznie jest jakaś hurtownia/sklep całoroczny z fajerwerkami ?? Lub w obrębie tego miasta.

I czy wiecie kiedy będzie dostawa produktów na FM z Jorge??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Nie w Jaworznie, tylko w Mysłowicach, które są oddalone o kilkanaście km od Jaworzna. Nie wprowadzaj ludzi w błąd. Ze 3 litry benzyny chłopak by spalił czyli już kilkanaście zł jest. A dodając różnice w cenach fajerwerków to jeżdżenie po okolicznych miejscowościach jest nieopłacalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Nie w Jaworznie, tylko w Mysłowicach, które są oddalone o kilkanaście km od Jaworzna. Nie wprowadzaj ludzi w błąd. Ze 3 litry benzyny chłopak by spalił czyli już kilkanaście zł jest. A dodając różnice w cenach fajerwerków to jeżdżenie po okolicznych miejscowościach jest nieopłacalne.


To widze , że masz dobra orientacje w terenie , a jechać to by musiał po te fajerwerki ciężarówką , żeby spalić tyle litrów benzyny.

Poza tym będąc na miejscu wie co jest konkretnie i może dokonać korekty w planie w przypadku ewentualnyc brakówh.

Co do oddalenia , o ile ja sie dobrze orientuje to Mysłowice (praktycznie) sąsiadują z Jaworznem , więc to ty nie wprowadzaj ludzi w błąd.

3 litry benzyny - 13zł - to nie wysyłka 20zł , a możliwość obejrzenia towaru na miejscu - bezcenne :razz:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wejdź ty odwiedź sobie taką instytucję jak mapa i jeżeli wiesz co to skala to oblicz ile to jest km! 13. 13 x 2 = 26 km. Biorąc pod uwagę aglomerację ( warunki miejskie ) można bez problamu wypalić 3 litry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Wejdź ty odwiedź sobie taką instytucję jak mapa i jeżeli wiesz co to skala to oblicz ile to jest km! 13. 13 x 2 = 26 km. Biorąc pod uwagę aglomerację ( warunki miejskie ) można bez problamu wypalić 3 litry.


Nie muszę liczyć , bo mam GPS w samochodzie , a zdarza mi się bywać w tej okolicy(Fashion House między innymi) , więc stary wynalazek żeglarzy mi niepotrzebny.

Nie wiem czy ty chcesz mi coś udowodnić , czy na siłe przekonać chłopaka do zakupów na fm , ale z takimi argumentami możemy się tu kłucić w nieskończoność , więc (czytając powyższy post) proponuje zamknąć temat...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Oczywiście , że jest , tylko nie w Jaworznie , lecz w pobliżu :

http://www.feniks.sklepna5.pl/

Podjeżdzasz i kupujesz , a nie bawisz się w wysyłki ;d


no zamykamy!!

może się przejechać... ale wiadomo jak to w sklepach stacjonarnych zawsze jest drożej chyba ze z woreczkiem pieniążków przyjedzie... czyli pojechać oglądać może... ale bardziej polecamy internet do kupowania!!

:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...