Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

Wybór Wyrzutni


Gość karmel5061

Która Jest Najlepsza?  

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • JW21 Condor
      4
    • JW92 Korsarz
      8
    • JW168 Imagine
      7


Pytanie

Gość karmel5061

Witam całe forum,i proszę o pomoc w wyborze jednej wyrzutni z 3 ponieważ wszystkie trzy mi sie podobją ale mogę tylko jedną wybrać. :wink:

1.JW92 Korsarz

2.JW21 Condor

3.JW168 Imagine

Prosze o Uzasadnienie/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Condor i Imagine są podobne. Tylko efekty mają inne. Korsarz różni się od reszty tym, że ma większe ładunki od pozostałych 2 wyrzutni. I skłaniał bym się właśnie ku temu Korsarzowi. Dobra różnorodność efektów, no i w miarę duże te efekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość karmel5061
Condor i Imagine są podobne. Tylko efekty mają inne. Korsarz różni się od reszty tym, że ma większe ładunki od pozostałych 2 wyrzutni. I skłaniał bym się właśnie ku temu Korsarzowi. Dobra różnorodność efektów, no i w miarę duże te efekty.


Troszkę mnie przekonałeś bo mi sie w korsarzu podobają te spadające czerwone gwiazdki a w tych dwóch wyrzutniach przekonuje mnie Układ V
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Falling leaves to oryginalny efekt i dobre urozmaicenie do pokazu. Warto mieć chociaż kilka takich ładunków żeby się przekonać w rzeczywistości jakie wrażenie sprawiają. Bo film i rzeczywistość to 2 całkowicie różne rzeczy. W pojedynku condor vs. imagine wybrałbym zdecydowanie imagine. Najlepiej kup 2 wyrzutnie - imagine + korsarz i będziesz miał super zestaw. One nie są aż takie drogie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Korsarz = New Generation 11. To są dwie identyczne wyrzutnie i nie ma znaczenia czy mówi się o Korsarzu czy New Generation 11 bo to to samo. NG widziałem na fajerwerkimarket.pl za 39 zł, podczas gdy jej cena hurtowa to 39,90 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
NG widziałem na fajerwerkimarket.pl za 39 zł, podczas gdy jej cena hurtowa to 39,90 zł.

Ty wszystko na FM widziałeś... :shock:

Miałem Condora. Żadna rewelacja. Po filmikach JW168 widać, że to bardzo ładna wyrzutnia i tania (do 35zł) Korsarz ma już większy kaliber (chyba 29mm) i większe efekty. Cena dochodzi do 50zł max. Brałbym Korsarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
NG widziałem na fajerwerkimarket.pl za 39 zł, podczas gdy jej cena hurtowa to 39,90 zł.

Ty wszystko na FM widziałeś... :shock:


O tak, i co dziwniejsze widzę nadal. Nie wiem czy mam jakieś zwidy, a może to zbiorowa halucynacja bo inni też widzą tą wyrzutnię za 39 zł? O, TUTAJ ! Powiedz czy widzisz inną cenę? Bo może rzeczywiście mam jakieś problemy z percepcją i widzę ceny i produkty których nie ma? A może to magia wyszukiwarki? Jest taki prostokącik z czerwoną obwódką w prawej górnej części strony. Tam się wpisuje symbol wyrzutni i już ci wyskakuje to o co pytałeś na stronie. Od teraz ty też możesz widzieć to co ja widzę :cool:

PS: Cena ci dochodzi? Dziwne. Ja widzę tą samą cenę od ponad miesiąca i nic nie odchodzi, dochodzi, wychodzi itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Bierz korsarza , najlepszy efekt z w/w.

Condor i Imagine niby FAN , lecz troche małe efekty , korsarz Cię "zaspokoi".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...