Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×

Sprzęt, którym filmujecie/fotografujecie fajerwerki


mpiwowski

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

mi to wystarczy benek

benq-c1450-03.jpg

po co wam jakies super lustrzanki za 3.500 zl na nagrywanie gownianych petard to ja nie wiem :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Jeśli uważasz, że nasz sprzęt kupujemy tylko do uwieczniania na nich fajerwerków to się mylisz. />



Dokładnie

od 3 miesięcy jestem w posiadaniu Nikona D5100[ MATRYCA 16 MPX, FILMY full HD ,filtry kreatywne i inne bajery] ogólnie świetne lustro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Od środy jestem posiadaczem oto tego sprzętu :Dhttp://img6.burak.pl/img/8/e/4/5/samsung-es28-czarny-8.jpg Samsung ES28, aparat cud miód jak na 150zł. Zdjęcia bez zarzutu (ma funkcje foto. fajerwerków -_-). Filmy też niezłej jakości. Oto filmik nagrany w celu zobaczenia, jak sprawuje się aparacik w nocy :)http://www.youtube.com/watch?v=6_fDPnkAvzg kolory odbiera b.dobrze, huk też całkiem, nagrałem kilka razy piccolo :happy: jeśli chcecie zobaczyć jak odpiera huk to piszcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canon EOS 600D
canon_eos_600d-550x315.jpg
Ze statywem Treq TRI-14(otrzymanym w te święta)
treq-tri-14.jpg
Oraz kartami pamięci z prędkością minimum 6

Z tymi akcesoriami używam lustrzanki również do robienia filmów, gdyż ten najnowszy model jest przystosowany do jakości HD, ale myślę o kupnie kamery.
Zastanawiam się tez nad dodatkowym obiektywem, ale Canon nie ma ogromnej oferty, wiec na razie wystarcza mi standardowy.
Do przechowywania i noszenia aparatu używam torby Lowepro Cirrus 140 w wariancie kolorystycznym takim, jak na zdjęciu:
710.jpeg


Napisałem tak szczegółowo, ponieważ cały sprzęt wszystkim gorąco polecam.
Post będzie edytowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...